Wpis z mikrobloga

Elo będę chciał założyć konto firmowe do otrzymywania przelewów z UK. Który bank / fintech polecacie ?
Obecnie sobie przeglądam i fajnie bardzo ZEN wychodzi np można prawie 10k euro wymienic bez oplat na plny a i tez kursy chyba maja dobre.

Chciałbym też żeby to był bank czyli te gwarancje do 100k euro
No i wiadomo np place sobie karta w polsce i euro przelicza mi na plny po dobrym kursie.
#zen #revolut #aion #banki #kiciochpyta
  • 11
@programistalvlhard : dla firmy polecamy PKO Konto Firmowe z bezpłatną kartą debetową z funkcją wielowalutową, jeśli zrobisz nią minimum 5 transakcji w miesięcznym okresie rozliczeniowym (inaczej opłata wynosi 10 zł miesięcznie), 0 zł za wszystkie wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego i 0 zł za wpłaty we wpłatomatach PKO Banku Polskiego do 50 000 zł/m-c (powyżej: 0,5% wpłacanej kwoty) lub 1 zł za wpłatę BLIKIEM.
Więcej informacji na ten temat zamieszczamy tutaj:
@EkspertPKO: Mam u was konto firmowe jak i osobiste, kredyt hipoteczny, maklera i wszystko generalnie mam :) Ale trochę mi się nie podoba kurs w przypadku wymiany euro na pln (duże przelewy euro).
Jak duże są możliwości negocjacji kursu np w przypadku wymiany 50k euro na pln ?
Jest możliwość spłaty hipoteki wziętej w PLN za EURO ?

Do tego czuje sie wkurzony bo mi ostatnio 2 opłaty naliczyliście, wysłałem zapytanie
@UnderratedMoviesBot: Dlatego myśle o ZEN za 50zl msc około w ofercie dla firm. Najgorsze jest to przewalutowanie jak np nazbieram 50k euro i chciałbym kupić samochód za plny a z drugiej strony nie chciałbym trzymać takiej kasy w fintech bo zen jest zarejestrowany na bank Litwy a Revolut chyba nawet polskiego iban nie ma