Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy naczelny populista, Stanowski, niczym Wokulski postanowi zarobić na wojnie na swój sposób czyli około 24h po pierwszych strzałach odpali "Hejt Park", pewnie z Bartosiakiem w roli głównej i będzie starał się magazynierom z Brighton wyjaśnić co to dla nas oznacza, przyjmując przy tym charakterystyczny dla siebie ton w rodzaju "ja wiem wszystko najlepiej". #!$%@?ąc już od tego, że jego wiedza w tym temacie będzie kilka poziomów niżej niż wykopka-memiarza postującego ukraińskiego janusza na tagu #ukraina. Oczywiście nie zabraknie telefonów z Brighton z najważniejszym pytaniem czyli "Co z debiutem Czesia w Moskwie". Obstawiam, że tak się stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kanalsportowy #kanalbekowy #wojna
  • 10
  • Odpowiedz
@delvian Szansa jest i to spora, ale lepiej żeby się za to nie brał.

Ja raczej jestem ciekawy czy na Twitterze będzie pisał o tym jak dobrze ze u nas w kraju nie przygotowali żadnego planu na tą ewentualność i że chyba czas zorganizować jakaś zbiórkę na te tłumy ludzi koczujące na przejściach.
  • Odpowiedz
@delvian: no dobrze posmialismy sie, a teraz odpowiedz mi powaznie dlaczego dziennikarz nie mialby zrobic takiego programu? Stworzył sobie dosyc duze medium, ktore ma zasięgi, skoro dzieje się cos waznego to przeciez moze na to zareagować, czy nie jest to esencją dziennikarstwa? (dziennikarz sportowy niekoniecznie musi tylko i wyłącznie pracowac cale zycie w sporcie, moze zajmowac sie kuchnią albo muzyką itp.)
  • Odpowiedz
@delvian: Ten temat będzie grzany w każdych mediach, non-stoper. Wszędzie będą "eksperci". Tylko różnica jest taka że tam ten magazynier może zadzwonić i zapytać Bartosiaka/Stanowskiego. Może mu zadać pytanie o Czesia, jak i zadać ciężkie pytanie o jakość broni produkowaną przez Rosję obecnie (drony, bezzałogowce itp.), bo jeśli włączysz czy to radio czy telewizję, czy nawet czasem podcasty takiego OSW, to słyszysz wiecznie porównania do wojny w Afganistanie i jest tam
  • Odpowiedz