Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanTward: o dziwo opinie na temat strun do elektryków od HB są na ogół dobre w odniesieniu cena/jakość. Do akustyków nie znalazłem jakiejś wartościowej recenzji.
@homealone: Kiedyś do taniego akustyka kupiłem tajemnicze struny enigmatycznej marki Darco za 9,90 zł i dawały radę. Nie sądzę, by Hardy Beton im ustępował jakoś szczególnie, chyba że ktoś ma słuch muzyczny i gra na dopieszczonym w każdym calu Martinie za 4 tysiące zielonych.
A najgorsze struny, jakie kiedykolwiek założyłem do jakiegokolwiek instrumentu, to były struny Gibson. Nawet 2 dni się nimi nie nacieszyłem, bo mi się odwinęły z kulek przy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A najgorsze struny, jakie kiedykolwiek założyłem do jakiegokolwiek instrumentu, to były struny Gibson. Nawet 2 dni się nimi nie nacieszyłem, bo mi się odwinęły z kulek przy mostku.

@Mr_Hand_of_Fate: o gibsonach słyszałem niepochlebne opinie, za to ja kupiłem kiedyś struny marki Olimpia/Olympia - nie powtórzę tego błędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@homealone: I jak te struny? Ernie Ball u mnie wytrzymują 3-4 tygodnie, Elixiry zmieniam dopiero po 8 miesiącach i cena tych HB mnie kusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Philosohero: jeśli chodzi o dwunastkę to brzmią standardowo , nie można się przyczepić za 20 zł - zapakowane ok i bez defektów.
Co do powlekanych za 3 dyszki( ͡° ͜ʖ ͡°) to jeśli wytrzymają