Wpis z mikrobloga

#apple
#applewatch
#garmin

Hej, przymierzam sie do zakupu applewatcha (6 lub SE) i mam pytanie o dokładność krokomierza. Mianowicie w domu z racji tarzy do Darta często robie 4,5 kroków które mój bieda xiaomi mi band nawet nie raczy policzyć. Swoją droga kolega ma Samsung Watcha 4 i jest ten sam problem - kroki są liczone dopiero jak znacznie zmieni położenie.

Czy któryś z posiadaczy może powiedziec jak ta kwestia wyglada w AppleWatchu 6 / SE? Zależy mi na dokładnym liczeniu kroków (np. w domu na słuchawkach bezprzedowowych podczas spacerowania po pokoju itp). To jest jedyny czynnik który zadecyduje pomiedzy Garminem Fenix 6 (który dokładnością chyba nie ma konkurencji jeśli chodzi o pomiary) a Apple :)
  • 6
@stalonek: Mialem fenixa i mam teraz apple watcha, apple ma najlepszy krokomierz na rynku. Potrafi sie wspomagac danymi z tel. Nie znaczy to ze nie ma tam bledow. Fenix za to jesli chodzi o kroki jest beznadziejny, ruchy reki przy biurku generuja kroki :P
@stalonek: Nie wiem jak apple watch, ale na garmina wszyscy narzekają na te kroki, potrafi nabijać nawet podczas jazdy samochodem i kręcenia kierownicą. Swoją drogą ciekawa sytuacja, że o dwóch tak diametralnie odmiennych urządzeniach, które dzielą lata świetlne w niemal każdej funkcjonalności ostatecznie decyduje krokomierz xD