Wpis z mikrobloga

Nadpodaż mężczyzn w stosunku do kobiet w Polsce, w wieku do 39 lat to prawie pół miliona. To więcej jak populacja Szczecina. Innymi słowy, w naszym kraju mamy nadpodaż mężczyzn w wysokości takiej, że zmieściliby się w dużym mieście wojewódzkim. Tak więc działa tu prawo popytu i podaży.

To jest prawdziwa przyczyna #incel. Mamy przeciwko sobie naturę. Taka #p0lka nie musi robić NIC a i tak kogoś sobie znajdzie. #blackpill #redpill

Swoją drogą nie rozumiem jak można sprowadzać na ten świat, szczególnie w Polsce, następnych męskich potomków #antynatalizm
k_suchy - Nadpodaż mężczyzn w stosunku do kobiet w Polsce, w wieku do 39 lat to prawi...

źródło: comment_16445176623LgbKqfteIqTv5jj5QMQJX.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@HAL__9000: ale to ty masz fałszywe przekonania fałszywcu. Czy wiesz co czeka nas po śmierci? Czy wiesz, ile będzie trwała ta "nicość" po śmierci? Tysiąc lat? Milion? Googol? Wszystkim ochoczo odpowiadasz. Czy masz dane na swoje twierdzenia? Czy wiesz, że metafizyka istnieje? Tak zwany "HAL__9000" to tylko komputerek niezbyt bystry zresztą z filmu "Odyseja Kosmiczna". Umiera na końcu. Czyli jest skazany na porażkę. Czy wiesz, że tak naprawdę nie jestem odklejony?
  • Odpowiedz
@HAL__9000: czemu żyjąc zaprzeczasz temu co piszesz? Możesz zakończyć życie w każdej chwili. Ja lubię żyć. A nawet kocham. Zmień swoje życie. Zmienisz poglądy.
  • Odpowiedz
@Bohusz: Mam dla ciebie złe wieści, ale to bezrefleksyjne wielbienie zjawiska życia jest sprzeczne z byciem żywą, świadomą, inteligentną istotą. Poza tym daruj sobie te żenujące "argumenty", tymczasowo lubiąca żyć, zbędnie zaistniała kreaturo.
  • Odpowiedz
@HAL__9000: sprzeczne z byciem żywym jest negowanie życia. Żyjąc jesteś albo hipokrytą albo tchórzem. Ja ponieważ uważam życia doświadczanie za pozytywne i wspaniałe postępuje w zgodzie z własnymi poglądami. I nie bezrefleksyjnie, są też chwilę kiepskie gorsze i złe, ale liczy się całokształt. To, że mam zatwardzenie nie zmienia uczucia gdy spuszczam się na twarz wpatrzonej we mnie pięknej kobiecie. I tak człowiek należy do zwierząt. Konkretnie naczelnych.
  • Odpowiedz
@Bohusz:

sprzeczne z byciem żywym jest negowanie życia


Nie, bycie żywym nie jest jeszcze sprzeczne z krytyką zjawiska życia. Warunkiem koniecznym jest tępota żywego organizmu. Zasada jest bowiem oczywista - im głupsza istota, tym mniej kwestionująca zasadność istnienia ożywionej materii oraz tym bardziej uległa mechanizmom odpowiadającym za życia replikację.

Żyjąc jesteś


...organizmem żywym świadomym szkodliwości reakcji chemicznych, w wyniku których organizmy powstają, oraz uświadamiającym inne organizmy o dotyczących ich brutalnych faktach
  • Odpowiedz
@HAL__9000: szkoda gadać. Żadnych argumentów poza tym, że tak uważasz. Myślałem, że masz depresję albo jakieś głębokie przemyślenia. A ty po prostu albo się nudzisz lub chcesz atencji.
  • Odpowiedz