Wpis z mikrobloga

@Elec: gościu marginalizuje jeden z najsilniejszych 4* teamów sucrose + XQ + Fishl + Beidou. Gdzie Sucrose chce mieć w opór EM i właśnie swirlować ile się da normal atakami. Animacje nie są wielkim problemem, tylko wymagają większej dedykacji oraz czasem tarczy żeby je jump cancellować. Największym problemem catalystów jest to, że to jest 100% single target dmg, podczas gdy najbardziej wartościowe postacie w grze są w stanie zadawać swój dmg
@Elec: nie mówiłem nic o buildach. Napisałem raz "em".
AOE ning i klee są w stanie trafić kogokolwiek dopiero jak są w odległości zassania w ulcie ventiego, a wtedy już nikt nie jest potrzebny, bo Venti sam wszystko morduje. Bardziej mam na myśli uderzenie 3 ruinowych mobkow z inazumy. Normal atakami kilku na raz nie trafisz, a najbardziej basic diluciem już tak. Nie wspominając o XL, Childe, ganyu i reszcie mety
gościu marginalizuje jeden z najsilniejszych 4* teamów sucrose + XQ + Fishl + Beidou. Gdzie Sucrose chce mieć w opór EM i właśnie swirlować ile się da normal atakami.


@Jaqbasd-: co kogo to obchodzi w kontekście tego filmu?
Bardziej mam na myśli uderzenie 3 ruinowych mobkow z inazumy. Normal atakami kilku na raz nie trafisz, a najbardziej basic diluciem już tak. Nie wspominając o XL, Childe, ganyu i reszcie mety


@Jaqbasd-: moja odpowiedź była na ten fragment

Największym problemem catalystów jest to, że to jest 100% single target dmg, podczas gdy najbardziej wartościowe postacie w grze są w stanie zadawać swój dmg w AOE (wyjątkiem tutaj też jest sucrose)
@Jaqbasd-:

Sucrose exists mainly to use her elemental and burst. Not so much her normal attacks.

mainly

Not so much


Dobra możesz już sobie iść i popłakać się jakimś randomom, że ludzie uznają Bennetta za supporta chociaż niektórzy grają nim jako main dpsem.
@Elec: kocham rozmawiać z ludźmi na wykopie xD
ja nawet nie napisałem że ty jesteś w błędzie tylko gościu który robił ten filmik nie za bardzo daje fakty na stół, a ty już w czwartej wiadomości musisz pokazać randomowemu gimbusowi z internetu gdzie jego miejsce i żeby się nie popłakał xDDD