Wpis z mikrobloga

Ogólnie Bleach często był schematyczny i ubogi w fabułę, ale w anime walki wyglądały po prostu cool, autor ma sznyt do tworzenia fajnej otoczki wokół mocy (shikai i bankai to świetne koncepty), wprowadzania ciekawych postaci, które potem marnuje (Ukitake, Urahara, Unohana a to tylko na U xD). Mam nadzieję, że w nowym anime zmienią fabułę i będzie to wszystko bardziej trzymać się kupy.

Myślicie, że tylko lekko podfillerują walki/bitwy czy może jednak końcówka ulegnie gruntownej zmianie?
#bleach #anime #animedyskusja
  • 6
@Tanzanit: Ja niestety odpadłem w pewnym momencie. Jak się poogląda dużo innych tytułów, gdzie bohaterowie ponosza jakieś konsekwencje swoich działań to potem ciężko się ogląda serie w których co chwilę ktoś walczy na śmierć i życie a ostatecznie i tak wszystkie ważne postacie przeżywają.

ale w anime walki wyglądały po prostu cool, autor ma sznyt do tworzenia fajnej otoczki wokół mocy


Właśnie w tym problem, że po pewnym czasie ciężko traktować
@Aiito: ostatnie rozdziały to festiwal postaci które pojawiają się w jednym numerze i znikają, mocy tak dziwnie wytłumaczonych że mój umysł dalej broni się przed zrozumieniem co się wydarzyło, jest mnóstwo do poprawy.