Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: Ja naprawdę podziwiam kogoś, kto jest w stanie dzień w dzień jeść to samo.

Sam potrafię czymś żywić tydzień i bez jakichś przygotowań i nawet przypraw. Niektóre wyglądały jak twoje poprzednie wpisy, że patrzeć się nie da. Ale no muszę wprowadzać zmiany, bo po tygodniu już nie mogę tego samego przełknąć kolejny raz.

Stykają niewielkie zmiany, ale jakiekolwiek. A tu dzień w dzień, ryż, filety, ogórek. 8 dnia bym miał
  • Odpowiedz
Ja naprawdę podziwiam kogoś, kto jest w stanie dzień w dzień jeść to samo.


@onpanopticon: Przecież nie jem tego samego. Mam sześć rodzajów ziarna do wyboru (plus ziemniaki) i dwa rodzaje mięs (+twaróg). Jeśli zerkniesz na poprzednie wpisy, to jednak zwykle jest co innego na następny dzień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: Może dlatego, że jak już mi się coś twojego wyświetli w gorących, to zawsze to samo :D Bo nie obserwuję cię to pewnie stąd tak jest - im bardziej mdłe i źle wyglądające, tym więcej plusów i mi się wyświetlisz ;)

No, ale to co napisałeś to też niespecjalnie wielka różnica. Nie zepnie ci się gdzieś tam prócz tych ziaren jakiś chociaż... makaron? Albo coś na mące sobie upiec?
  • Odpowiedz