Wpis z mikrobloga

Strona sama dodaje mi szyny do zamówienia xD Co chwilę dorzuca 1 sztukę do zamówienia. Nie jestem w stanie tego wywalić, bo nawet jak to usunę, to nie jestem w stanie przejść dalej zanim nie wpadnie dodatkowa szyna.

Jestem kompletnie rozczarowany już tym jak działa ich strona i transport... Mam wielu znajomych, którzy maja już w nosie ten chaos i wybierają inne sklepy gdzie towar mają od ręki dostępny i bez problemów.

#ikea
Pobierz
źródło: comment_1644442901o0TSTMaVA8GY9pQfSKSDyr.jpg
  • 7
@some_dev: @Murasame: jak coś ktoś wiesza - to te szyny są najprawdę fajne i solidne, warto wziąć. Ale niestety - jak się dodaje graty do koszyka z konfiguratora któregoś (od szafek metod chyba) - to z automatu dorzuca po jednej szynie do każdej szafki - nie wazne że jedna szyna starczy na X szafek...
@hrumque: Tutaj jest raczej taki błąd, że jest jakiś mechanizm, który zapamietuje co miałes w koszyku jak byłeś zalogowany czy cos w tym stylu i próbował dodac szynę, którą kiedyś pewnie miałem w koszyki, tylko że coś się zepsuło i dodawał co sekunda nową, w pewnym momencie miałem 70 w koszyku.
@hrumque: No szyny mam nadzieję że sa solidnie, bo w jednym miejscu muszę ją powiesić odwrotnie (otworami na kołki ns dole) i mam nadzieję, że coś sie nie powygina z tego powodu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: strona Ikea to jedna wielka Kompromitacja. Ale nic dziwnego, oni ten szumny e-commerce na poważnie dopiero od COVIDa wprowadzili. Wcześniej to dla nich był dodatek.