Wpis z mikrobloga

@adrian_krc: miłość i nie mówię głównie o erotycznej, ale o pozytywnych uczuciach od drugiego człowieka, podobno jak minimum 4 razy nie przytulimy się dziennie do innej osoby (która nam dobrze życzy, kogoś z rodziny, dobrego znajomego) nie możemy być zdrowi psychicznie
  • Odpowiedz
@adrian_krc: na samym początku zastąp kawę/energetyki/herbatę czarną, czerwoną, zieloną i wszelkie napoje pobudzające, herbatkami i ziołami relaksującymi. Z mojego doświadczenia wystarczy tylko tyle, serio.
  • Odpowiedz
zastąp kawę/energetyki/herbatę czarną, czerwoną, zieloną i wszelkie napoje pobudzające, herbatkami i ziołami relaksującymi. Z mojego doświadczenia wystarczy tylko tyle, serio.


@Zapaczony: Potwierdzam, u mnie też działa cuda. Szczególnie wieczorem.
  • Odpowiedz
@ScapularNotch: Oczywiście nie chodzi o liczbę lecz indywidualną potrzebę, podawali przykładowo: 4 jako minimum, 8 jako dobry standard, i 12 razy jako komfort.

Jakby to do małp porównać, to one wykonują czynności w zbliżeniu, np. śpią razem aby było im ciepło, iskają się (wyciągają sobie nawzajem pasożyty).

Jeśli nie ma oczekiwanego (od osoby, której bliskość akceptuję) bezpośredniego kontaktu, organizm może interpretować taki stan jako odrzucenie od stada, a to wymaga np.
  • Odpowiedz