Wpis z mikrobloga

@Exenex takie rzeczy powinny działać od początku jak się chwalą RTX, a nie w jakimś patchu jak już wiele osób skończy grę. Anyway, dla mnie średniak- a to tylko przez durna fabułę i idiotyczne dialogi. Parkour świetny
grafika w DL2 robi naprawdę świetne wrażenie, a wertykalność miasta przebija wielokrotnie Night City


@Exenex: dobry trolling ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na poważnie to DL2 wygląda biedniej, niż Fallout4 i wszystko co z niego zrzyna robi gorzej, ilość rzeczy, które obiecano, a "dowieziono" jest mocno zauważalna, owszem jest grywalny produkt, ale cut-content jest porównywalny z cyberkiem ¯\(ツ)_/¯ Metro Exodus wizualnie to też nie jest nic
Metro Exodus wizualnie to też nie jest nic wybitnego, [...] bo gra robi wrażenie jakby wyszła gdzieś w okolicach pierwszego Dishonored, który nawiasem mówiąc nie tylko wygląda lepiej,


@tarkaz: ty trollujesz czy tak na serio z tym że pierwszy Dishonored lepiej wygląda od Metro: Exodus?
@Wormditt: wygląda lepiej, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogółem sam design w dishonored jest bardziej ambitny, do tego lepiej zrobiony, exodus nie tylko wygląda przestarzale, low res tekstury, wszędobylska copypasta i pusty sandbox nie służą tej grze, Last Light oceniam najwyżej z trylogii, chociaż pierwsza część jako jedyna w miarę trzyma się książek, więc to jest też spory plus, ale to aspekt fabularny... natomiast exodus to jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tarkaz: pisze o kwestiach stricte technologicznych, pierwszy Dishonored jest zajebisty i jako całość lepsze od M:E ale nie przesadzaj ze lepiej wyglądało XD artystycznie to kwestia dyskusyjna, ale do dzisiaj pamiętam te ohydne tekstury chociażby samych dłoni bohatera.

Co do Metro to dla mnie najlepsze 2033, nie-redux. Ta ulepszona wersja wygląda gorzej i nie ma takiego zajebistego feelingu strzelania.
ulepszona wersja wygląda gorzej i nie ma takiego zajebistego feelingu strzelania


@Wormditt: ten aspket, feeling strzelania, jak to nazywasz, akurat jest ok w całej serii, przynajmniej dopóki mamy do czynienia z ludźmi, bo niestety z mutantami sprawa wygląda fatalnie, nie tylko AI, ale też bullet sponge i ogólnie złe scripty i fatalny balans, co widać zwłaszcza w momentach, w których gra oczekuje od gracza ucieczki, a nie walki, albo każe nam
Pobierz tarkaz - > ulepszona wersja wygląda gorzej i nie ma takiego zajebistego feelingu strz...
źródło: comment_1644540476RKZGx3T92LByny4xvPZE7n.jpg
hydne tekstury chociażby samych dłoni bohatera


@Wormditt: co do dishonored, to akurat tekstury są bardzo ładnie zrobione, fotorealizm jest obecny bardziej w detalach jak plakaty czy obrazy, ale wszystko związane z modelami ma komiksowo surrealistyczny wygląd jak dla mnie fajność, a jako całość dishonored jest na pewno ciekawsze i ładniejsze, exodus wygląda jak gra z tej samej ery chociaż jest dużo później wydana, z tymże prezentuje się ogółem gorzej... ale i
Pobierz tarkaz - > hydne tekstury chociażby samych dłoni bohatera

@Wormditt: co do dishono...
źródło: comment_16445411949p4E0N2KfvCe7nDP04gaWP.jpg
ten aspket, feeling strzelania, jak to nazywasz, akurat jest ok w całej serii


@tarkaz: ale w oryginalnym Metro 2033 to jest całkiem coś innego, nie wiem czy grałeś bo może zacząłeś od wersji Redux, ale już w Last Light model strzelania był bardziej casualowy. W jedynce był potężny rozrzut jeśli chodzi o strzelanie z biodra.

ale też bullet sponge i ogólnie złe scripty i fatalny balans


@tarkaz: jeżeli nie grasz
poziomie trudności Stalkera


@Wormditt: próbowałem różnych poziomów trudności, ale problem zawsze był ten sam w całej serii - zły balans, można w jednego przeciwnika albo władować kilka magazynków, albo jedną 1-2 miny/granaty, w innym przypadku można rzucać granaty i nic się nie dzieje, najbardziej to widać akurat w Last Light, ale jeszcze bardziej irytujące jest to co robi exodus i rzuca w gracza fala za falą przeciwników, aż wystrzelasz się z
@tarkaz: a nie pamiętam co do loadingów, nie narzekałem XD pewnie przejdę jeszcze raz na PC bo nie ograłem dlc.

Co do DL2 no to rzeczywiście wygląda jak gówno, F4 miał piękne widoczki i przede wszystkim drzewa które nie wyglądają jak #!$%@? sprite'y. Nie wiem co Exenex ładnego widzi w tym potworku
pewnie przejdę jeszcze raz na PC bo nie ograłem dlc


@Wormditt: jeśli mówisz o exodus to warto, są lepsze, niż main game, głownie ze względu na brak Anny i jej zrzędzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast jeśli mówisz o dishonored to DLC to jest must play, żeby poznać pełen obraz historii

Nie wiem co Exenex ładnego widzi w tym potworku


@Wormditt: pewnie ona sama nie wie