Wpis z mikrobloga

W jakich #!$%@? czasach żyjemy, że jeśli ktoś chce dbać o polski interes, to jest ruską onucą xD Wygląda to w ten sposób, że zachód ma robić z nami co mu się żywnie podoba, pluć nam w twarz i dyktować co nam wolno, a co nie, a my musimy się podporządkować.

Myślisz inaczej? JESTEŚ RUSKĄ ONUCĄ I WSPIERASZ POLITYKĘ KREMLA XD I naprawdę nie nawiązuję w tym przypadku ani do szczepień, ani Ukrainy. Obecnie możesz mieć choćby minimum obiektywizmu. Nie wolno ci krytykować Żydów, Amerykanów, Unii Europejskiej, bo nie.

Polityka wstydu, ojkofobia i hipokryzja. Hipokryzja ludzi, którzy śmieją się np z osób wierzących i ludzi z jakimiś wartościami, a sami stworzyli sobie swoich bożków i sekty, które są przeświadczone o swojej jedynej i słusznej racji, przy czym niczym nie różniąc się od fundamentalistów religijnych i ideologicznych radykałów.

I to mnie najbardziej wkurza. Mam już serdecznie dość przewijających się artykułów Wyborczej, Newsweeka typu "wstydzę się powiedzieć, że jestem Polakiem" i innych sugerujących, że niepodporządkowanie się to atak na UE czy faszyzm.Oczywiście nie mówię o polityce PiSu, którego nie popieram absolutnie, post dotyczy zwykłych ludzi, polityków innych partii, ekspertów, dziennikarzy spoza kółka wzajemnej adoracji.

To Monika Olejnik, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i tym podobne osoby zostały wytypowane jako "elita", która będzie ci mówić co jest dobre, a co nie. I biada nam, bo po przeciwnej stronie mamy "elitę PiSu" czyli Pereirę, Wildsteina, Rachonia i innych cudaków, którzy nakręcają spiralę #!$%@? w drugą stronę.

#przemyslenia #polityka #niebieskiepaski #patriotyzm #polska #rosja #takaprawda #zalesie #patologiazmiasta#bekaztvn #tvn #bekazpsu
  • 3