Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
No i tak jak tu było pisane pszczelarz leci do Polski, jest już w stolicy więc Gapcio na bank mu przekaże ten list czy kartkę za rzekome 100$.
Cóż za przypadek☺ Akurat Gapcio musi coś wysłać jak ktoś leci do Polski. Ale to jest nieudolny kłamca.
Zresztą się spotkali i jest wywiad z pszczelarzem u Gapy.
#raportzpanstwasrodka
  • 7
  • Odpowiedz
@dizel81 Ok masz rację może trochę się zapędziłem. Rzeczywiście jedyne co wiemy to to, że wysłanie listu DHL-em do Polski kosztuje około 100 $.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@B12477: taka sknera i dziad nie wydała by 100$ za wysłanie kartki papieru.
Zresztą żeby wysłać to trzeba mieć te 100$, a widzimy na jakim poziomie on żyje.
Obiad to machajowa zupka w proszku albo chińska.
  • Odpowiedz
@dizel81: W komentarzach pod ostatnim gniotem ktoś się odniósł do tego i podobno w następnym gniocie Gapcio ma pokazać dowód jakoby zapłacił 100 amerykańskich dolciakow za wysłanie kartki papieru.
  • Odpowiedz
@Ja_prezes: Zreflektowałem się po tym co napisał dizel81 i w praktyce nie da się tego udowodnić. Nawet jakby Gapcio nagrał całą wizytę w punkcie gdzie widzielibyśmy, że płaci to jest jeszcze kwestia tego czy płaci za swoją przesyłkę czy też nie jest to na przykład dyspozycja opłacona przez "Dziwisza". Przekonałby mnie gdyby na tym filmie pokazał adresata przesyłki czego raczej nie należy oczekiwać.
  • Odpowiedz