Wpis z mikrobloga

W całym tym medialnym szambie, jakie wylewa się w ostatnich dniach na osobę Jakuba Rzeźniczaka muszę powiedzieć jedno. Ludzie, wy się ogarnijcie w końcu! Mieszacie z błotem Bogu ducha winnego chłopaka i za co niby? Że udawał gest masturbacji przed milionami widzów? Kto z nas nie polerował trąbki niech pierwszy rzuci kamieniem. Że cieszy się powodzeniem wśród kobiet? Ciekawe, czy ty jeden z drugim nie chciałbyś w swoim życiu być jak James Bond. A Kuba to właśnie taki agent Jej Królewskiej Mości. Ja go znam od kilkunastu lat. Wiem, że to porządny chłopak. On miał trudne dzieciństwo. Musiał takie mieć, skoro urodził się w Łodzi. A jego problemy psychiczne związane są z traumą po przyjęciu potężnego ciosu od Starucha, po czym do dziś moczy się w nocy. Więc zastanówcie się następnym razem zanim kogoś zaatakujecie. Jakub Rzeźniczak ma moje pełne wsparcie i takie jest moje stanowisko

#mecz #pilkanozna #kanalsportowy #kanalbekowy
a.....1 - W całym tym medialnym szambie, jakie wylewa się w ostatnich dniach na osobę...

źródło: comment_1644345788qvDrOMRzRYE6QVKOjczBDr.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@aut91: Stanowski to jest jeden z najbardziej obrzydliwych typów w polskim dziennikarstwie. Aferę z Cześkiem próbuje przykryć inną aferą. Nic tak nie działa na tłuszczę jak małe, chore dziecko. Kilka łez, tragedia i ludzki dramat, do tego wojenka rodziców w tle. Jednego rodzica wybielimy, drugiego oczernimy, nakręcimy nową inbę zgrywając bezstronnego sędziego pokoju. Grunt podatny, bo oboje celebrytów do zbyt rozgarniętych nie należy i z chęcią będą prać swoje brudy. Na
  • Odpowiedz
Ludzie, wy się ogarnijcie w końcu! Mieszacie z błotem Bogu ducha winnego chłopaka i za co niby? Że udawał gest masturbacji przed milionami widzów?


@aut91: Dobra sprawdziłem za co ta czerwona kartka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DzonySiara: z Rzeźniczakiem to przede wszystkim jest grubsza afera w kręgach instagrama/portali plotkarskich ze względu na jego znikomą reakcje na śmiertelną chorobę 6 miesięcznego syna. W dużym skrócie:
1. jeśli wierzyć matce, dzieciaczek umiera na rzadkiego raka wątroby (Google mówi, że przeżywalność < 20%)
2. kobieta zakłada zbiórkę na jakieś magiczne leczenie w Izraelu i w jeden dzień osiąga cel 250 tys pln
3. Dziki Trener nagrywa filmik, w którym głośno
  • Odpowiedz
@MioMiaMiu: Ona #!$%@? jakieś głupoty ze podróżowała bo chciala uwolnić się od złych myśli. Za co #!$%@? lata się do Dubaju, Malediwy itp? Bo na pewno nie za 2k. Także takie #!$%@? niech zachowa dla siebie. Chce wydębić kasę od ludzi, którzy mogliby pomoc komus, kto naprawdę nie ma skąd wziąć pieniędzy na leczenie. A ze rzezniczak inteligencja nie grzeszy to druga sprawa. Zjeb, cham i menda. Żeby własnemu dziecku nie
  • Odpowiedz
@zieloniutkazielonka: trzeba przyznac ze wiekszosc pilkarzykow to debile sebixy co jakby nie atletyczne zdolnosci i lut szczescia to by #!$%@? na magazynach. Wybijaja sie ci co mają wieksze IQ dlatego jakis Lewy, Messi czy kriszczanuu runalduu coś ciekawego mogą powiedzieć a taka mediana po sredniawych klubach to takie sebiki
  • Odpowiedz