Wpis z mikrobloga

"Wielu mężczyzn szanuje swoje matki tak bardzo, że są gotowi przysiąc, iż nigdy nie postradały one dziewictwa."
Waldemar Łysiak - Statek

Jeśli sądzicie, że wasze matki, babcie, siostry, kuzynki, dziewczyny, żony są inne/leprze niż reszta kobiet, to nadal jesteście naiwni. Poznanie życiorysu swoich matek, babć lub obserwowanie związków swoich sióstr, kuzynek może być potężnym wstrząsem dla wielu mężczyzn żyjących w nieświadomości.

Naiwny niebieski: "ale, ale... to uczucie jakie czuję do swojej myszki jest wyjątkowe, one jest wyjątkowa, to jak się poznaliśmy jest wyjątkowe, nasz związek jest wyjątkowy i to co my mamy pomiędzy sobą jest tak wyjątkowe, że pokonamy wszystkie przeciwności, to uczucie zwycięży wszystko"

Ani ty, ani ja nie jesteśmy ponad statystykę drogi koljego, ani jeśli chodzi o wypadki samochodowe, ani jeśli chodzi o zakażenie wirusami HIV, HPV lub swojską rzeżączką, ani jeśli chodzi o uzależnienia, ani jeśli chodzi o depresje, bankructwo lub rozwód/rozstanie jakie mogą zdemolować ci życie.

Nie jesteśmy wyjątkowi, a z doświadczenia wiem, że to myślenie "ja jestem inny, mi się uda, to mnie nie spotka" jest główną przyczyną problemów jakie sami robimy sobie w życiu.

Bycie przegrywem (nawet jedynie czasowe) oprócz wielu wad ma też jedną zaletę, możliwość spoglądania na świat bez złudzeń w jakich żyją całe rzesze normików myślących że "mnie to nie dotyczy". Twoja dziewczyna nie jest inna, a zmiany kulturowe nie mają na nią wpływu?

Ja naprawdę bym chciał aby wiele z tego co mówią przegrywy było wymysłem, ale niestety tak nie jest. Świat się zmienia.

#blackpill #redpill #takaprawda #mgtow #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #randki #przegryw #przemyslenia
N.....n - "Wielu mężczyzn szanuje swoje matki tak bardzo, że są gotowi przysiąc, iż n...

źródło: comment_1644344084YrJKKd1t8JO6prW7hR1LCg.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nostrian:

Bycie przegrywem (nawet jedynie czasowe) oprócz wielu wad ma też jedną zaletę, możliwość spoglądania na świat bez złudzeń w jakich żyją całe rzesze normików

są inne/leprze niż reszta kobiet


Ortografia też już jest normicka? Czego ci gimnazjaliści dzisiaj nie wymyślą! Hahahah
  • Odpowiedz