Wpis z mikrobloga

@hellyea: Co konkretnie jest niejasne? Musisz być w pełni zaszczepiona i do tego mieć test negatywny w momencie przylotu plus kolejny test 5dni później


@utede: To, o czym mówisz to jest tryb Test&Go. Pytania mam do Trybu Sandbox.
1. W opisie obostrzeń jest, że mam zrobić rt-pcr do 72h przed przylotem. Potem to, co na obrazku- to znaczy, że po prostu tak czy siak mam siedzieć gratisowo dobę z moim
hellyea - > @hellyea: Co konkretnie jest niejasne? Musisz być w pełni zaszczepiona i ...

źródło: comment_16443396472PIGpdJFJIpm4hl1HoMGC9.jpg

Pobierz
@hellyea: Nie jedz do Tajlandii teraz. Bardzo dużo ludzi ma fałszywie pozytywny test bez objawów i musza mieć kwarantannę.


Bezpieczny transport polega na transporcie z lotniska przylotu do hotelu na test. Jak chcesz sandbox to musisz przylecieć bezpośrednio na Phuket.

@yggdrasil: No właśnie rozważam sandbox, bo nie ma tam drugiego testu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hellyea: Nie jedz do Tajlandii teraz. Bardzo dużo ludzi ma fałszywie pozytywny test bez objawów i musza mieć kwarantannę.


Bezpieczny transport polega na transporcie z lotniska przylotu do hotelu na test. Jak chcesz sandbox to musisz przylecieć bezpośrednio na Phuket.


@hellyea: Dokładnie słuchaj się tego co on napisał. Jest komitywa hoteli covidowych i szpitali. Robią oni fałszywie pozytywne testy na covid i wyciskają kasę od turystów. Też miałem lecieć w
@hellyea: Nie jedz do Tajlandii teraz. Bardzo dużo ludzi ma fałszywie pozytywny test bez objawów i musza mieć kwarantannę.


Bezpieczny transport polega na transporcie z lotniska przylotu do hotelu na test. Jak chcesz sandbox to musisz przylecieć bezpośrednio na Phuket.

@hellyea: Dokładnie słuchaj się tego co on napisał. Jest komitywa hoteli covidowych i szpitali. Robią oni fałszywie pozytywne testy na covid i wyciskają kasę od turystów. Też miałem lecieć w
1. W opisie obostrzeń jest, że mam zrobić rt-pcr do 72h przed przylotem. Potem to, co na obrazku- to znaczy, że po prostu tak czy siak mam siedzieć gratisowo dobę z moim negatywnym wynikiem sprzed 72h czy umyka mi jeszcze jeden test?


@hellyea: Hej, po przylocie masz test na lotnisku. Czekasz noc i rano jak masz wynik negatywny to możesz robić co chcesz.

Bezpieczny transport polega na transporcie z lotniska przylotu