Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak sprawić żeby moja koleżanko/przyjaciółka się do mnie przekonała, jak wywołać u niej uczucia? Sprawa wygląda tak że mamy po 19 lat, znamy się już gimnazjum, przez ten cały czas trzymaliśmy bardzo dobry kontakt, z wyjątkiem jednego roku, bo miała chłopaka, który z nią zerwał. Często rozmawiamy przez telefon, czasami i zasypiamy na telefonie, budząc się rano dalej połączonymi, ona także inicjuje kontakt, pisze często co tam, jak tam, opowiada jakieś swoje historie, tak naprawdę to wiemy chyba o sobie wszystko, naprawde. Problem polega na tym, że czuje do niej coś, czego nie czułem do nikogo, okazuje jej wsparcie gdy ma słabsze momenty, egzaminy czy inne swoje sprawy, robie naprawde wszystko co mogę. Ona dobrze wiem że mam wobec niej takie a nie inne uczucia, lecz ona mi mówi że ja sie jej nie podobam w ten sposób jak narazie, że może sie to nie zmieni, a może potrzebuje czasu po rozstaniu(minęły 3msc) i coś się wkrótce zmieni. Byliśmy ostatnio razem na studniówce, ja jako jej osoba towarzysząca, ale na parkiecie nie czułem od niej takiego zainteresowania moją osobą i widziałem jak często wymienia takie dziwne spojrzenia z innymi typami. Raz znikli na ponad 20 minut nic nie mówiąc, ale wiem że tylko gadali, mimo wszystko słabe zachowanie. Co robić w tej sytuacji? Dalej z nią rozmawiać i pisać jak zawsze, czy może unikać przez jakiś czas formy kontaktu na msg ig i innych mediach, może zobaczy że tak naprawdę potrzebuje takiego kogoś jak ja? Z drugiej strony jeśli byśmy mieli zerwać kontakt, to chyba bym sie załamał, bo bardzo ją lubię jako osobę, znamy się od podszewki i naprawdę ekstra mi się z nią rozmawia. Co robić!?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620297963be9540a5d026919
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: nie sprawisz,nie masz na to najmniejszej szansy,spełniasz i zaspokajasz wszystkie jej zachcianki emocjonalne,ona Cię nie traktuje jako potencjalnego mężczyzne tylko jako spełniacza zadań których aktualnie potrzebuje.Zerwij kontakt mirku bo ona nigdy Cię nie pokocha ani niczego nie zrozumie nawet za 3 ,6 czy 12 miesiecy.Nawet gdyby się przymusiła do jakiegos związku z Toba to gdy tylko pojawi się ktos nowy na horyzoncie spławi cie bez litości,dlatego wiej teraz póki
  • Odpowiedz
EleganckaLama: K---a mać, jakbym siebie sprzed lat czytał...

Jesteś młody i beznadziejnie naiwny - nie da się kogoś nakłonić do miłości. Im wcześniej to zrozumiesz, tym lepiej. Ma w Tobie kolegę i Cię zwodzi, bo w najlepszym przypadku po prostu Cię lubi i nie chce Ci sprawiać przykrości.
Musisz ograniczyć (a najlepiej zerwać, przynajmniej na razie) z nią kontakt, dopóki Ci nie przejdzie, albo lepiej - aż sobie kogoś nie znajdziesz.

U mnie było bardzo podobnie, z tym, że laska przez lata była wolna. Otrzeźwiło mnie dopiero, jak sobie kogoś znalazła na poważnie. Kontakt (i to raczej dobry) mamy do dziś, ale z perspektywy czasu jestem wściekły na siebie, że zmarnowałem sporą część młodości na przegraną
  • Odpowiedz
OP: @GaudeMaterRedania: @2564: @okaz1981: @dedektywostrowski: @Kot_prezesa07:

Dzięki za rady. Myślicie jeszcze żeby poprostu tak zniknąć bez słowa i nie odpisywać, czy napisać coś w stylu 'mam nadzieję, że zrozumiesz co straciłaś/stracisz, a jeśli nie, to obyś spotkała kogoś kto dbał o Ciebie jak ja' ?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nic nie pisz, jeśli sama do ciebie napisze to odpisuj zdawkowo. W ewentualnym kontakcie (zainicjowanym z jej strony, bo ty nie inicjuj) jesteś zimny i bez emocji. Napisanie jej czegoś takiego jak zaproponowałeś tylko wzbudzi politowanie i utwierdzi ja w twojej mentalnej kastracji. Może być zdziwiona zmiana nastawienia i stosować jakieś sztuczki ale nie daj sie jej podpuścić - jej ego będzie naruszone Twoją postawą, bo poczuje ze traci
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie odpisywać, zghostować, znaleźć sobie kogoś innego.

lecz ona mi mówi że ja sie jej nie podobam


Jak laksa gada takie rzeczy, albo pieprzy coś że ona dopiero co się rozstała, i musi odpocząć, to są bzdury. Jak pojawi się facet na którego będzie lecieć, to nie będzie musiała odpoczywać.
One tak gadają aby cię spławić. Nie jest zainteresowana i nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania opie słuchaj kolegów bo dobrze prawią. W tej sytuacji to jedyne wyjście. Nawet jak masz przepkacać parę nocy widząc, że ciągle wydzwania to NIE ODBIERAJ. Napisz, że nie masz czasu i elo. Poboli, ale przestanie. To lepsze niż robienie z siebie b-------a. Posłuchaj 10 lat starszego kolegi, którego pierwsza ,,miłość" tak wykorzystywała, że o---------e.jpg( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie pisz takich rzeczy bo wyjdziesz na desperata. Musisz się z niej wyleczyć i zacząć traktować jak zwykłą koleżankę. Poznasz kogoś z kim zaiskrzy. To tylko zwykła znajoma, która robi Ci nadzieję. Może nie umie powiedzieć wprost, że nic z tego nie będzie, a może robi to celowo bo ma korzyści. Zacznij żyć bardziej swoim życiem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

Widzę tutaj porady typu "zerwij kontakt" inne marudzenia. Najlepszym pomysłem wg mnie będzie poszukanie sobie kogoś innego.
A jak zapyta się ponownie co u Ciebie to odpowiesz "umówiłem się na randkę".

Albo jej coś przeskoczy i dotrze do niej, że Cie traci albo z czasem kontakt sam się zacznie urywać a Ty szukaj kogoś innego.
  • Odpowiedz