Wpis z mikrobloga

Mirki, doradźcie proszę, mile widziane własne doświadczenia.
Chciałbym kupić akumulatorki AA, zastosowanie: myszka komputerowa (Logitech G602), kontrolery gier (Microsoft Xbox Series Controller).
Niedawno widziałem tutaj filmik, w którym były testowane różne akumulatorki i wygrały Panasonic Eneloop PRO.
Chciałem kupić zestaw Eneloop PRO AA x4 z ładowarką BQ-CC55, ale zestaw jest praktycznie nie do zdobycia- brak w magazynie, wycofany, tylko na zamówienie, itd.

Trafiłem na jakieś forum, na którym parę osób odradzało kupowanie wersji PRO (ponoć szybko padają) i zalecało podstawową wersję (białą), która miałaby spisywać się równie dobrze i osiągać nieznacznie niższe czasy działania przy takim zastosowaniu jak u mnie (mysz i kontrolery gier). Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Kolejna sprawa, ładowarka. Trudno upolować tą BQ-CC55, polecacie coś innego, co nie zajedzie szybko akumulatorków?

c.....i - Mirki, doradźcie proszę, mile widziane własne doświadczenia. 
Chciałbym ku...

źródło: comment_1644319774YMKWyh0SjlQT6x2BqsJANy.jpg

Pobierz
  • 21
Zamówiłem zestaw eneloopów białych z ładowarka bq-cc55, a w IKEA zakupię paczuszkę LADDA 2450 mAh.
Raz jeszcze dziękuję wszystkim za odzew, pomoc w wyborze i przekazane informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)