Wpis z mikrobloga

ale ty w końcu chcesz pokazywać jakieś dragi czy faktycznie transy po hormonach?


@theicecold: naprawdę oczekujesz od prawackiego przygłupa z 60 IQ, że będzie się wdawał w jakieś detale? W ich spaczonych mózgach osoba trans to właśnie taka drag queen ze scenicznym makijażem i w koturnach z wężowej skóry. Im się wydaje, że osoby trans tak chodzą po bułki do sklepu.
  • Odpowiedz
@DrTRAPH0USE: ale czemu Ty w ogóle odpowiadasz w ten sposób na moje pytanie? W żaden sposób się nie odnosisz do tego, co napisałem.

Dlaczego to w 99% przypadków mężczyzna czuje się kobietą? Prawie nigdy na odwrót?


Nie mam zielonego pojęcia, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, moja wypowiedź w ogóle tego nie dotyczy.

Najpierw wklejasz jakieś drag queen, potem odnosisz się do jakichś transów po kuracji - o co właściwie Ci
  • Odpowiedz
Dla was płatki śniegu wszystko jest toksyczne. A najbardziej jak ktoś ma inne zdanie


@splenders: Nie. To, że ktoś tam ma inne poglądy - gitara, miej sobie.

Ale co innego jak się w co drugim wątku wyzywa randomowo każdego od "simpów" i "cucków", bo postanowili mieć opinię niespecjalnie pasującą do wykopu...
  • Odpowiedz
@bacaa90: @theicecold:
Kiedyś byli punki i skini, później skejci, następnie emo. Teraz jest moda na fembojów i transy. Trzeba przeczekać. Jak to mówią "przeżyliśmy potop szwedzki przeżyjemy i radziecki".
Oczywiście najbardziej na tym wszystkim cierpią osoby z prawdziwymi zaburzeniami tożsamości płciowej.
  • Odpowiedz
Mhm, nie chce tu stosować argumentu w stylu ""a u was biją murzynów" ale mam wrażenie że to odpowiedniki orawska i faszysty.


@splenders: Ta, to dosłownie ten typ argumentów, zgadłeś. Ja nie rzucam na prawo i lewo "faszyzmem" - denerwuje mnie to słowo niesamowicie, bo w dzisiejszych czasach jest bardzo rozwodnione, a mimo wszystko podnosi zamęt.

Z "prawakiem" podobnie, choć znalazło by się kilka osób na tym portalu, do których pasowałoby
  • Odpowiedz