Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, śmieszny obrazek ale Linuxiarze oczywiśćie musieli zacząć go bronić.
Gdyby był taki bezproblemowy to by wiedzieli że to żart ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jakbyście zamiast baitowania faktycznie przysiedli do komputera, to może byście się czegoś nauczyli o pracy na linuxie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mutencath: Wtedy by się okazało, że większosć sprzętu sprawniej i szybciej działa nie na windowsie, zburzyło by to ich świat. Lepiej nie xD

  • Odpowiedz
@mutencath: Tez Ci bym odpisał ładnie z cytatami ale białek nie umie w edytor a #!$%@? się z tym nie będę jak na kiblu siedzę. Klient SSH jest wbudowany a i serwer da się zainstalować paczka od ms. Robię yum update i #!$%@? system sam nie potrafi sobie konfigu ogarnąć? Ja wiem ze to zależy od tego kto paczkę dostarcza ale to nie jest trudne. Na windowsie puścisz spokojnie wiele vlanow.
  • Odpowiedz
Właśnie to jest piękne w macOS czy windzie, że nie trzeba być przegrywem mieszkającym z mamusią co wali konia pod furry z tuxem i chińskie dziewczynki żeby używać komputera


@rafau16:

1. Cóż za obrazowanie! Z ałtopsji?

2. W macOS poza jądrem prawie wszystkie bebechy są identyczne z linuksowymi - co działa, działa pod jednym i drugim.

3. Przegrywy pracują dla MS. Linuksowe przegrywy.
  • Odpowiedz
Praca na Win jest darmowa, jak pójdziesz do kibla, a kumpel na twojej maszynie, kiedy sprawdzał tabelkę, chcąc wyciszyć, wyłączył sieć. Czy leci z nami w firmie admin? Ano, chyba nie (bo byście siedzieli na klientach).

@Argonzz:
  • Odpowiedz
@mutencath: Przecież to jest tak prawdziwa historyjka, jak to, że #rafau16 zna się na linuksach (łatwo poznać po nadmiarze terminologii niezwiązanej z memem, że nie, że nadrabia terminologią).

Kompilacja projektora pod linuksem:

1. Podłącz do prądu.
2. Czy masz kompatybilne w kompie i projektorze wyjścia/wejścia wideo?
3. Projektory bywają hałaśliwe, więc może potrzebny być ​​głośnik.
4. Upewnij się, czy masz zainstalowane właściwe sterowniki do karty, z której korzysta wyjście.
5. Projektor
  • Odpowiedz
Z zasady, z budowy regularnych i linuksów, wynika, że nie nie ma w zasadzie czegoś co by nie poszło na jenym i drugim. Nie wszystko na MacOS, bo nie masz wpływu na ograniczenia narzucone na system przez Apple.

@rafau16:
  • Odpowiedz