Wpis z mikrobloga

@Mac34: osobiście poluje na jakąś #!$%@?ą 350jz ale żadna wypożyczalnia w okolicy nie posiada takiej, słyszałem o projekcie w okolicach Wrocławia ale to dopiero zbierają części :)
@Mac34: ja uwielbiam auta które wyglądaja jak pokraki, ale po depnięciu gazu #!$%@?ą system, sam zacząłęm zabawe od golfika 4 r32, po lekkim mapowaniu z silnika udało mi sie wycisnąć prawie 300 kucy bez żadnej zmiany wyglądu, jedynie mocniejsze zaciski hamulcowe
@Mac34: to tak w wielkim skrócie, auto z którego się śmiejesz na drodze ale jak ktoś cię nim przewiezie to chcesz uciekać z obsranymi gaciami xD
zwykła 4rka ma tam coś okolice 80-90 koni SR 110... ja dorwałem seryjną R32 która miała 230 xD a że mam znajomych co sie bawią w autka to podcisneli mi ją do 290
i teraz mam gruza wygladającego jak smieć spod bloku walący 0-100 w
@Mac34: @Mete: rozwiązanie problemu, a właściwie wytłumaczenie jest proste:
nie należy szukać laski, która wygląda na szara myszkę, ma pusto w głowie, sama od siebie nic nie daje (głównie intelektualnie oraz życiowo), leci na dobrą wypłatę, mieszkanie oraz dobre auto.
Realizacja planu jest trochę trudniejsza, a mianowicie wystarczy znaleźć "niezależną" laskę, która spełnia się zawodowo, ma swoje mieszkanie i stoi dobrze finansowo.

Jak to któraś zamożna kobieta powiedziała: "nie robi