Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Dla zdesperowanych a zręcznych : grafika za 100$ około, o mocy przewyższające rx580
AMD R9 Nano w wersji data center

Karta ma 4GB vram, JEDNO wyjście Display port pod śledziem (trzeba usunąć śledzia lub wyciąć w nim otwór na wtyczkę), wymaga zasilania pcie 8pin i KONIECZNIE dorobienia aktywnego chłodzenia jaką turbinkę

https://www.wstore.sk/amd-radeon-instinct-mi8/
Z kodem MIYCONST30 cena spada znacznie
Można brać na fakturę EU NIP.
Wysyłka darmowa

#pcmasterrace #gpu #kartygraficzne #cebuladeals
  • 55
  • Odpowiedz
@hrumque: mogę prosić o zdjęcie jak wygląda ten zasłonięty displayport?
bo sama znalazłam tylko taką informację
This device has no display connectivity, as it is not designed to have monitors connected to it.
  • Odpowiedz
@hrumque: z tego co widzę to karta ma na PCB wyjście na wiatraki, ale pewnie elementy bierne w okolicy są nieuzupełnione a to pewnie nie problem dolutować i cieszyć się oryginalnym PWM do sterowania obrotami.
Chyba sobie zamówię z ciekawości, bo takiej karty jeszcze nie miałem a przerabiałem dużo nietypowych kart od AMD (wx, pro, firepro, firemw),
  • Odpowiedz
bo ja bede chcial zwykly od kompa jakos przynocowac


@norbixon123: zapomnij, nie ma szans by to mogło zadziałać - ta karta jest zbudowana tak, by przewiew był "przez nią" a nie z boku - z boku nie będzie żadnego przepływu sensownego, tak sa blaszki ułożone.
Wentylator tego typu idzie z tyłu karty, tylko "przejściówkę uszczelniająco-dopasowujacą będzie trzeba zmajstrować
hrumque - > bo ja bede chcial zwykly od kompa jakos przynocowac

@norbixon123: zapo...

źródło: comment_1644250748MVXVbFFBc6ZHtXAwXDxUqd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz