Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Dla zdesperowanych a zręcznych : grafika za 100$ około, o mocy przewyższające rx580
AMD R9 Nano w wersji data center

Karta ma 4GB vram, JEDNO wyjście Display port pod śledziem (trzeba usunąć śledzia lub wyciąć w nim otwór na wtyczkę), wymaga zasilania pcie 8pin i KONIECZNIE dorobienia aktywnego chłodzenia jaką turbinkę

https://www.wstore.sk/amd-radeon-instinct-mi8/
Z kodem MIYCONST30 cena spada znacznie
Można brać na fakturę EU NIP.
Wysyłka darmowa

#pcmasterrace #gpu #kartygraficzne #cebuladeals
  • 55
@Starmann: na pełnych obrotach oczywiście tak - jak każde chyba chłodzenie. Ale na niskich - jest ok. Największym plustem tego typu wentylatorów jest to, że nawet na niskich obrotach mają "spręż" czyli może przepływ niewielki - ale jest cały czas, pomimo że na wylocie opór tych malutkich finów, gdy wentylatory "śmigiełko" nie mają siły przepychać powietrza za bardzo (w sensie - szumią i małe obroty utrzymują - a powietrza przez radiator
@Igor_x karta przyszła bardzo dobrze zabezpieczona, plomba na pudełku, wygląda na nówkę, kartę wpiąłem jako drugą i ją normalnie wykrywa jako F9 Fury, nie mam jak jej przetestować, bo nie mam kabla na DP, ale dzisiaj prawdopodobnie załatwię
Moja też dotarła.
Na karcie i radiatorze nie ma śladu kurzu. Na złączu PCI-E tylko jedna lamelka ma pionową rysę od wkładania karty w slot, pozostałe idealne.
Na śrubkach krzyżaka ledwo widoczne ślady odkręcania, musiałem się naprawdę dobrze przyjrzeć, żeby je zobaczyć, no ale są. Jeden fin radiatora (boczny) wygięty od zewnątrz - z fabryki by tak raczej nie wyszła. Chłodzenie kiedyś raczej miała zdejmowane.
Nie łudziłbym się, że to nówki sztuki,