Wpis z mikrobloga

Miałam dwa konta oszczędnościowe/fundusze inwestycyjne podpięte pod główne konto. Obecnie widać tylko jedno, drugiego razem z finansami tam zgromadzonymi nie mogę znaleźć ani na stronie na laptopie, ani w aplikacji banku, jakby nagle zniknęło. Przepraszam, jeśli wychodzi chaotycznie, ale nie wiem, co się dzieje i mocno panikuję, nie bardzo wiem, co mogę zrobić, poza skontaktowaniem się rano z bankiem czy ktoś to konto zlikwidował w moim imieniu i wypłacił pieniądze, czy z jakiegoś innego powodu nigdzie nie widzę tych pieniędzy. Pomocy (,)

#banki #pekao #bankowosc
  • 9
@Baba_z_makiem: tak, na podsumowaniu opłat rocznych za prowadzenie funduszy w roku 2020 widać pełen zgromadzony kapitał, za 2021 jeszcze nie ma.

Parę miesięcy temu normalnie w aplikacji miałam oba fundusze do wglądu jeden pod drugim, nie wiem dlaczego teraz wygląda to inaczej
@pytajnik_dietetyczny: A jesteś pewna, że to nie był jakiś produkt inwestycyjny z terminem zapadalności? Tzn. umowa podpisana np. na dwa lata, a teraz akurat trafiłaś na moment, kiedy się skończył, ale kasa jeszcze nie trafiła na Twoje konto (to z reguły może trwać kilka dni). Ewentualnie może Bank po prostu w jakieś dziwne miejsce to przeniósł :)

Generalnie jeżeli sama to zakładałaś, to właściwie nie ma opcji, żeby tak sobie wyparowało