Wpis z mikrobloga

e72


@mahometgej: Ale śmiga nieźle? Nie może być opóxnienia... bo mam samsunga z łindolsem i otwieram kontakty (1sek) wybieram połacz (1sek) ;/ a softu nie umiem wgrać nowego
  • Odpowiedz
@herejon: symbian działa przemiodnie - przez prawie rok użytkowania ani razu się nie zawiesił. Wg mnie jedyną wadą tego telefonu jest przeglądarka

Edit: bateria trzymała mi ok 3 dni przy bardzo intensywnym użytkowaniu
  • Odpowiedz
@polbanda: @herejon: C3-00 nadaje się tylko do rozmów i SMSów. SMSy pisze się na niej po prostu rewelacyjnie, bateria trzyma długo i ma normalne, pełnowymiarowe złącze jack, ale na tym się kończą jej zalety. System to S40, więc nie ma co liczyć na jakieś super aplikacje. Znowu te programy, które będą działać, mogą być nieprzyjemne w obsłudze. Pamiętam, miałem jakiś dobry odtwarzacz muzyki, sterowany skrótami z klawiatury numerycznej,
  • Odpowiedz
Ale internetogo playa nie włoże;/ Bo nie będzie czytać sieci "3G" ;/


___________________________________________

do internetów kupię sobie kiedyś jakiegoś androida


@herejon: polecam się zdecydować
  • Odpowiedz
@herejon: Za 100zł kupisz C3kę, może nawet taniej znajdziesz. Rób jak chcesz. Moim zdaniem, im nowszy telefon tym lepiej. Telefony to nie samochody, żeby używanie starych było przyjemne i logiczne. Jak masz nowy, nawet prosty, to możesz skorzystać z wielu rzeczy, które są dzisiaj na topie. Te wszystkie aplikacje do map z gps, jakieś liczniki, radia internetowe, wypok, czy też dobry aparat w telefonie.

Są ludzie, którzy do dzisiaj na
  • Odpowiedz
pamietaj ze im więcej "bajerów" taka komórka ma, tym krócej bateria będie trzymać. Czytałam że Nokia 1650 ma super baterie przy intensywnym użytkowaniu trzyma ok 5 dni, niketórzy przebąkiwali o 10-11. Nową znajdziesz już za niewiele ponad 100zł, np na allegro: http://bit.ly/1iArDZE
  • Odpowiedz