Wpis z mikrobloga

@dsomgi00:
Też poznałem takich ludzi, ale poznałem i takich, po których nie spodziewałbyś się, że są Polakami bo są świetnie zintegrowani. Sam wyjeżdżam m.in. po to żeby się pointegrować i dotychczas wychodziło mi to całkiem sprawnie, a przejście z etapu pracy z Polakami do pracy z Holendrami zajęło mi trzy miesiące.
Polacy ogółem integrują się całkiem dobrze tyle, że jesteśmy całkiem sporą grupą imigrantów, a ci niezintegrowani bywają głośni.
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz pomijając błędy ortograficzne gość podejrzewam nie ma problemu z językiem tylko ma problem z PS4 która wymaga wejścia w tryb serwisowy. Aby to zrobić musisz połączyć pada kablem usb, problem polega na tym że nie każdy kabel działa! Miałem bardzo podobnie i dopiero za szóstym !usbkiem od jakiegoś starego aparatu poszło i wszedł w ten tryb.
  • Odpowiedz
@dsomgi00: 8 godzin nauki i ciągłego skupienia? To jest niemożliwe, przez 8 godzin masz pewnie absurdalne ilości materiału które trzeba zrozumieć i zapamiętać, musiałbyś mieć komputer zamiast mózgu. Dwie albo trzy godziny na dzień to już jest bardzo dużo. Według wytycznych Rady Europy (link do Rady Europy) osiągnięcie poszczególnych poziomów zaawansowania teoretycznie wymaga następujących okresów: https://angielskiwpracy.com.pl/ile-godzin-potrzebuje-aby-osiagnac-wybrany-poziom/ 99% ludzi nie jest w stanie opanować C1 w pół roku.
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz:

probowal wszystkiego, poza przetlumaczeniem sobie jednego zdania. Zdania, ze trzeba podlaczyc pada kablem ^^


Zdania, którego znaczenie można rozszyfrować bez znajomosci języka. Wystarczy zrozumieć dualshock i USB kabel.
  • Odpowiedz