Wpis z mikrobloga

Zawsze jestem ostatni do wywalania trenera, ale jak Gula po kliku miesiącach się nie nauczył jaką #!$%@? gra Sadlok i wystawia go znowu, to już nic z tego nie będzie. Wisła przez cały ten czas nie zrobiła najmniejszego progresu. Nie ma najmniejszego pomysłu na grę. Nie ma żadnego stylu. Nie mam #!$%@? siły do tej drużyny. Jeden mecz po zimowej przerwie i niech to się już kończy, bo szkoda nerwów.
#wislakrakow
  • 6
@MultiSamuelson: Tylko z Tobą to jest taki problem, że jakby wygrywali co mecz po 3:0, to #!$%@?łbyś po nich, że z takim składem, w takiej lidze, to powinni po 5:0 wygrywać, a w ogóle to wszystko jest źle xD Pasiecznego będzie można rozliczać za jakieś pół roku. Jak się okaże, że transfery wypaliły, to przyznasz, że może wcale takim pozorantem nie jest? Na wszystko potrzeba czasu. Gula pewnie jeszcze go trochę
@wojciech-wwww: ale Frydrych był chory na początku zgrupowania, na koniec już gral więc nie wiem skąd to przekonanie że nie był gotowy? W odniesieniu do do Maciusia... A co do wyboru trzeba bo się na Adiego nie obrażać xDdd