Wpis z mikrobloga

To Owcy pierwsza walka, nie wiem dlaczego tak go surowo oceniacie:/ bo co, bo przegrał? Myślę, że robił mało sparingów, stąd lekki chaos. Straszny jest wasz hejt. Widać, że macie mało wspólnego ze sportem i prawdziwą rywalizacją. Mam nadzieję, że ta przegrana będzie dobrą motywacją do dalejszej pracy w walce o sportowe marzenia. Owca nie poddawaj się, początki są trudne ale potem jest z górki :) Ja wspieram Cię mocno, siła!
#highleague
  • 19
@Jolkka90 nie ma żadnego hejtu. Owca to spoko człowiek ale przygotowania i czasu spędzonego na sali nie oszukasz. Papito siedzi w tym od dobrych paru lat i doskonale było to widać. Nie chodzi nawet o kondycję ale sposób w jaki robi unik z przygotowana już kontra w momencie gdy Owca musi po uniku wpierw złapać równowagę a potem dopiero myśli o wyprowadzeniu ciosu... Oj można by pisać i pisać. Ale szacun że
@Jolkka90: Jego marzenia to wyciskanie, przystał na tą walkę z powodu kasy. On już nie zawalczy bo psycha mu siadła, gość myślał że mu oko wypadło po tej bombie. Wywiad pokazał jak zleciało z niego życie.
@reakwon niestety to prawda, dlatego ludzie co nigdy w mordę nie dostali w życiu nie powinni się pchać w mma czy boks bo sparing to nie to samo co normalna walka
@kiecazpieca: Jestem ciekawa jak ty byś zareagował na tak kompletnie nowe doświadczenie. Typ nie miał nic wspólnego z okładaniem się po łbie, dlaczego mówicie, że jest #!$%@?ą, bo się nie bił wcześniej? No nie bił się i wszyscy o tym wiedzą. Nigdy nie wiesz co będzie się działo jak zaryzykujesz, mimo to chciał walczyć, pokazał właśnie, że nie jest #!$%@?ą jak to wy mówicie. Nie walczył z randomem, szacunek się należy.
@reakwon: Nie wiem skąd w Tobie takie przekonanie, że ucieknie, schowa się i nigdy nie powróci. Myślę, że ma duża wiarę w siebie i swoje możliwości, tylko ten co nie próbuje jest przegrany, ten kto się nie boi i idzie z wiarą zwycięży.
@viejra: Nie wiem czy wiesz ale lepiej w życiu spróbować i zarobić przy tym dobry hajs niż nie spróbować i się chować po szafie w obawie. Dla mnie to jest oczywiste, dobrze, że poszedł w sporty walki niż miałby siedzieć na siłowni. Może odnieść sukces jeśli będzie tego chciał, wszystko może i ty też możesz wszystko