Wpis z mikrobloga

@getin: Bo nie znajdziesz, jeśli nie nadrobisz wyglądem. Albo bardzo dobry wygląd, albo właśnie bardzo duże zarobki, nowiutki dom pod miastem 500k+ ludności i SUV z salonu w garażu
  • Odpowiedz
@getin: Proszę bardzo, zrób na tinderze profil z mordą jakiegoś low tier n0rmie pracującego powiedzmy jako murarz, zobaczymy czy uda ci sie "umówić" chociaż 1 raz na pół roku
  • Odpowiedz
Proszę bardzo, zrób na tinderze profil


@Miler111111: tinder jest dla chadów (którzy ruchają) i spermarzy (którzy walą do chusteczki) tyko ultra-debil tam na coś liczy normalnego
  • Odpowiedz
Starych prawiczków jest już chyba 25%, inceli jest pełno. Wielu facetów nigdy nie miało seksu jeśli nie zapłaci prostytutce lub nie kupi torebki żonie.
  • Odpowiedz
@getin: Nie słuchałeś kotona. On mówił od zawsze, że kobiety lecą na wszelkiej maści czadów i badboyów niezależnie od ich statusu socjoekomicznego. I nawet zdradzają z nimi beciaków milionerów.

@M_xxx: Taki lewicowiec i mareczka słucha?
  • Odpowiedz
@M_xxx: Też go słuchałem. Nawet mądrze mówił przez większość czasu. Jakoś jako lewak nie pasowałeś mi obrazu kogoś kto słucha Marka. Z tego co pamiętam to on raczej prawicowy był.
  • Odpowiedz
@Waffenfarbe: Ale ja nie jestem przygłupem który ma takie poglądy kogo słucha (jak kuce) Mam zmysł krytyczny. Słuchałem to ja nawet i Korwina a widzisz jaki ze mnie prawicowiec wyrósł.
Z resztą Kotoński to żaden prawak. Mówi że kiedyś był korwinistą i z tego wyrósł, uważa to za sekciarstwo i gardzi tym. Z resztą milionowy przykład kuca który z tego wyrósł. Zaczął jechał po Korwinie.
  • Odpowiedz