Wpis z mikrobloga

@Mechaniczna_Klawiatura: nie pierwszy raz jest wpis na niego. W poprzednim się ktoś żalił, ale chyba mu zrób zwrot to obsraniec posta skasował. Mogę podać pełna procedurę zwrotu środków lub uzyskania danych delikwenta, a przynajmniej właściciela rachunku praktycznie bez żadnego działania. Jedyne czego potrzeba to kontakt z bankiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Megawonsz_dziewienc: nie tylko magiczny jest legit. Znam dużo osób, które są pewne.
Ktoś kto #!$%@? na 70 plnow to zwykła #!$%@?, nie licząc się z tym, że może mieć z tego powodu duże nieprzyjemności.
  • Odpowiedz
@a2k__: bo dzbany epwnie myślą, że to kradzież, a to zwykle oszustwo, przy którym nie ma dolnej granicy wartości przedmiotu. Czy na 10 złotych czy na 10 tysięcy to ten sam paragraf
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Panowie jak coś to odzyskałem pieniądze poprzez bank, ale tępić oszustów trzeba :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enzi: właściwie jak wygląda ogarnianie takiego zwrotu? Mówisz do banku, że zapłaciłeś typkowi za niematerialną rzecz, nie dostałeś i zwracają? Wymaga to jakiegoś udowodnienia? I nie mów, że brak wpłaty tc w storze, bo screena to można z każdego konta zrobić. XD Zastanawia mnie to.
  • Odpowiedz