Wpis z mikrobloga

Godzina 21.
Wjechałem na autostradę może 7km przejechałem, a tu bmw się we mnie wdupcyło, prawie #!$%@?łem w bandę, a gość uciekł... Z tego szoku nawet nie widziałem jakie ma tablicę, a na odcinku na Rzeszów nie ma żadnych kamer... Protokół przez policję spisany ale nawet bagietmajster mi mówił, że marne szanse że się uda go znaleźć, no bo jak. Pierwsza kraksa samochodowa w życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#polskiedrogi #krakow #a4 #zalesie
Pobierz Inguz - Godzina 21. 
Wjechałem na autostradę może 7km przejechałem, a tu bmw się we m...
źródło: comment_1644020266azumxrwUzyklQr1K9iruDR.jpg
  • 22
@Inguz uuuu w tym tygodniu w czwartek przerabiałem to samo. Wezwanie na policję, oglądam z policjantem nagrania z autobusu, przednia kamera nic nie nagrała boczna tak ale blach nie odczytasz a tylna całkowicie brudna. To samo tablic nie pamiętam, tylko srebrne kombi z urwanym lusterkiem na mnie i poszkodowany z naprzeciwka też nic nie wskazał. No i policjant mi mówi że to do umorzenia pójdzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Inguz: miałem podobną sytuację i udało się znaleźć sprawcę, ale większość roboty sam ogarnąłem. Najpierw napisałem na forach i grupach gdy ktoś może widział zdarzenie. Napisał typ, że jechał jako pasażer dwa auta za mną i da znać kierowcy żeby mi wysłał nagranie z kamerki jego. Niestety ma nagraniu nie było widać blach pomimo, że sprawcę dogonili i jechali kawałek za nim, a była to ciężarówka z naczepą. Nie poddałem się