Wpis z mikrobloga

Serce rośnie. Nasz największy sojusznik bez zwłoki przerzuca do nas swoje wojsko. Tymczasem największy sojusznik Kaczyńskiego (Orban) pije szampana z Putinem.

Bolszewicy z PiS dążący do polexitu - WON!
Ruskie onuce z Konfedeacji - WON!

Polska to UE, Polska to NATO! Naszym sojusznikiem jest USA, a nie Orban i LePen.

#bekazprawakow #bekazpisu #polexit #bekazkonfederacji #rosja #nato #oswiadczenie
D.....o - Serce rośnie. Nasz największy sojusznik bez zwłoki przerzuca do nas swoje w...

źródło: comment_1644014101UXWWD0my3q7nIqniFYaWM4.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trzeba mieć #!$%@? mózgowe, aby popierać partię korwin


@mikorys: ja popieram Korwina. I nigdy by mi przez myśl nie przeszło by wyborcę innej partii tak prostacko oczernić
  • Odpowiedz
@yam-jan: Dużo, przede wszystkim to, że jesteśmy większą częścią czegoś. A jeżeli chodzi o UE to przynajmniej są to jakieś cywilizowane standardy, wole ZSRE i ZSRR ( ͡° ͜ʖ ͡°) NS2 nie działa i nie zanosi się, a tak czy inaczej gaz jest wszystkim nam potrzebny, a ten gaz jest tam. To, że Rosja używa go politycznie to oczywiste, naprawdę trzeba być idiotą żeby myśleć, że
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
trzeba mieć #!$%@? mózgowe, aby popierać partię korwin


@mikorys: ja popieram Korwina. I nigdy by mi przez myśl nie przeszło by wyborcę innej partii tak prostacko oczernić


@y0da: Skończysz 18 lat i zmienisz zdanie.
  • Odpowiedz