Wpis z mikrobloga

Ale powiedz mi jedno, dlaczego jest to wszędzie wciskane? I to tak ostentacyjnie? Przecież to nie pomaga. Ludzi nagle nie zaczną na nich patrzeć ''normalnie''.


@rafal-masny:

- zdjęcie 2 facetów
- (...)
- ostentacyjne wciskanie!

XDDDD Uważam, że takie zdjęcia są przede wszystkim dla takich osobników jak Ty którzy uważają dwóch kochających się ludzi za jakieś wynaturzenie i nienormalność.

nie każdy chce takiego widoku podczas zakupów online.


@rafal-masny: to zbojkotuj
@Trixie: Kiedyś na pewno. Ale to powinno stać się naturalnie. Takie wciskanie LGBT wszędzie, czy to jakieś reklamy jak wyżej, czy zmiana logo na 2 dni, na tęczowe to moim zdaniem tylko bardziej obniża szanse na równe traktowanie przez tą wrogo nastawiono społeczność.
Tak samo te marsze, przecież to wygląda jak bal przebierańców.
Rozumiem chłop z chłopem, baba z babą. Na tych marszach to chyba tak na pokaz dzieją się takie
Takie wciskanie LGBT wszędzie, czy to jakieś reklamy jak wyżej (...) tylko bardziej obniża szanse na równe traktowanie przez tą wrogo nastawiono społeczność.


@rafal-masny: że niby jak będziemy udawać że geje nie istnieją i nigdzie ich nie pokazywać to szanse że będziesz ich traktować tak samo jak heteroseksualiztów zrastają? XDD Ciekawa logika.

Tak samo te marsze, przecież to wygląda jak bal przebierańców.


@rafal-masny: no i? Rozumiem, że jedyny akceptowany przez
@rafal-masny: Piszesz, że nie jesteś przeciwko homo, ale przeszkadzają ci marsze, tęczowe loga, czy chłop przebrany za babę ¯\_(ツ)_/¯ Daj ludziom żyć tak jak chcą, dopóki nie szkodzą innym ani nie łamią prawa, niech sobie robią co chcą, nie żyjemy już w prlu, gdzie partia mówiła jak masz żyć, tylko w teoretycznie wolnym kraju. Przecież nikt ci nie każe w tym uczestniczyć.
Wiem, że nie powinno mnie obchodzić co kto robi. Ale boję się, że to za jakiś czas wymknie się spod kontroli. I taki widok, jak na marszach, będzie widokiem 'normalnym' na ulicach na co dzień. - to tak odnośnie jeszcze marszów równości


@rafal-masny: XDDD Czyli jak chodziły po mieście procesje na boże ciało to się bałeś że to wymknie się spod kontroli i ludzie będą mordować innych za to że jedzą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rafal-masny: też mnie to załamało Mirku, kategoria ubrania - bluzy i nagle jebs, gówno ubrania widać ale BO WIECIE, TOLERANCJA MÓWMY O TYM GŁOŚNO JESTEŚMY NOWOCZEŚNI, #!$%@? NAS OBCHODZI ŻE TYLKO BLUZĘ CHCIAŁEŚ KUPIĆ, ZOBACZ PARA I NIE HETERO, WIDZISZ? ALE ZOBACZ
w razie wątpliwości czy to modele czy geje, kazaliśmy im się przytulić w kolczykach