Wpis z mikrobloga

Ale powiedz mi jedno, dlaczego jest to wszędzie wciskane? I to tak ostentacyjnie? Przecież to nie pomaga. Ludzi nagle nie zaczną na nich patrzeć ''normalnie''.


@rafal-masny:

- zdjęcie 2 facetów
- (...)
- ostentacyjne wciskanie!

XDDDD Uważam, że takie zdjęcia są przede wszystkim dla takich osobników jak Ty którzy uważają dwóch kochających się ludzi za jakieś wynaturzenie i nienormalność.

nie każdy chce takiego widoku podczas zakupów online.


@rafal-masny: to zbojkotuj
  • Odpowiedz
@Trixie: Kiedyś na pewno. Ale to powinno stać się naturalnie. Takie wciskanie LGBT wszędzie, czy to jakieś reklamy jak wyżej, czy zmiana logo na 2 dni, na tęczowe to moim zdaniem tylko bardziej obniża szanse na równe traktowanie przez tą wrogo nastawiono społeczność.
Tak samo te marsze, przecież to wygląda jak bal przebierańców.
Rozumiem chłop z chłopem, baba z babą. Na tych marszach to chyba tak na pokaz dzieją się takie
  • Odpowiedz
Wiem, że nie powinno mnie obchodzić co kto robi. Ale boję się, że to za jakiś czas wymknie się spod kontroli. I taki widok, jak na marszach, będzie widokiem 'normalnym' na ulicach na co dzień. - to tak odnośnie jeszcze marszów równości
  • Odpowiedz
Takie wciskanie LGBT wszędzie, czy to jakieś reklamy jak wyżej (...) tylko bardziej obniża szanse na równe traktowanie przez tą wrogo nastawiono społeczność.


@rafal-masny: że niby jak będziemy udawać że geje nie istnieją i nigdzie ich nie pokazywać to szanse że będziesz ich traktować tak samo jak heteroseksualiztów zrastają? XDD Ciekawa logika.

Tak samo te marsze, przecież to wygląda jak bal przebierańców.


@rafal-masny: no i? Rozumiem, że jedyny akceptowany przez
  • Odpowiedz
@rafal-masny: Piszesz, że nie jesteś przeciwko homo, ale przeszkadzają ci marsze, tęczowe loga, czy chłop przebrany za babę ¯\_(ツ)_/¯ Daj ludziom żyć tak jak chcą, dopóki nie szkodzą innym ani nie łamią prawa, niech sobie robią co chcą, nie żyjemy już w prlu, gdzie partia mówiła jak masz żyć, tylko w teoretycznie wolnym kraju. Przecież nikt ci nie każe w tym uczestniczyć.
  • Odpowiedz
Wiem, że nie powinno mnie obchodzić co kto robi. Ale boję się, że to za jakiś czas wymknie się spod kontroli. I taki widok, jak na marszach, będzie widokiem 'normalnym' na ulicach na co dzień. - to tak odnośnie jeszcze marszów równości


@rafal-masny: XDDD Czyli jak chodziły po mieście procesje na boże ciało to się bałeś że to wymknie się spod kontroli i ludzie będą mordować innych za to że jedzą
  • Odpowiedz
dobrze sprzedaje się teraz bycie tolerancyjnym


@rafal-masny: nie teraz tylko zawsze, a po drugie ciekawe czemu w społeczeństwie postawa tolerancji wobec innej jednostki cieszy się ogólnym poparciem.
  • Odpowiedz
@Morf: zależy ile pokazywać

Jeżeli w takim procencie jaki stanowią, jak najbardziej popieram!

A jak to jest wciskane na każdym kroku, sprawiając wrażenie że stanowią 1/3 społeczeństwa - to coś jest nie w porządku
  • Odpowiedz
@Szechter_: to było stwierdzenie retoryczne, a mówienie o kimś lub o czymś że jest nie w porządku nie zostawia raczej pola do dalszej interpretacji

Nie rozumiem czemu prosisz o wyjaśnienie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rafal-masny: też mnie to załamało Mirku, kategoria ubrania - bluzy i nagle jebs, gówno ubrania widać ale BO WIECIE, TOLERANCJA MÓWMY O TYM GŁOŚNO JESTEŚMY NOWOCZEŚNI, #!$%@? NAS OBCHODZI ŻE TYLKO BLUZĘ CHCIAŁEŚ KUPIĆ, ZOBACZ PARA I NIE HETERO, WIDZISZ? ALE ZOBACZ
w razie wątpliwości czy to modele czy geje, kazaliśmy im się przytulić w kolczykach
  • Odpowiedz