Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafal-masny: to że geje to #!$%@?. Ale te #!$%@? ubrania to jest jakiś dramat. Zajrzałem dziś do kilku sklepów i zostałem #!$%@? na części jakie gówno się tam sprzedaje. Myślałem że trafiłem do ciucholandu
Dla hetero kobiet przedstawianie homo par, bez względu kobiet, czy mężczyzn najczęściej nie jest odpychające. Przestań narzucać innym swoje urojenia.

@dioxyna: Jest, to opinia 3 różnych kobiet, z 3 różnych spotkań jak przy czymś wynikł ten temat.
co jest odpychającego w widoku dwóch obejmujących się ludzi?

@Himre: A co kogoś odpycha w szczurach czy w pająkach? Np. szczury bardzo lubię, a znajomego bardzo odpychają. A za to mnie odpychają pająki, nie chodzi o ich owłosienie, nie podam Ci powodu dlaczego pająki mnie odpychają, a szczury nie.

mnie jako hetero kobietę nie razi ani widok dwóch facetów, ani dwóch kobiet, więc nie usprawiedliwiaj tak swoich uprzedzeń

@Himre: Ciebie
jak kogoś razi widok dwóch przytulonych ludzi

ale tu jest mowa tylko o obejmowaniu się

@Himre: Jeśli kogoś zapytasz:
1) "Wyobraź sobie dwóch przytulonych ludzi. Czy razi Cię ich widok?" to zapewne nikogo to nie będzie razić.
2) "Wyobraź sobie chomika. Czy razi Cię ten widok?" to raczej nikogo nie będzie
3) "Wyobraź sobie chomika, którego zjada swoje młode żywcem też po urodzeniu*. Czy razi Cię ten widok?" to wielu będzie