Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że artykuły na temat rudego które miały ukazać się prawie w całej Polsce po prostu okazały się farmazonem?

No cóż... może otworzy to oczy pewnej grupie osób i nauczy ich żeby nie robić sobie bożków z elementu który obraca się wokół szkolnej. Tam praktycznie każdy ma bałagan na strychu. Od czarnego po bociana. Nawet wasz nieskazitelny Olgierdano.

Czekam na nowy odcinek w stylu "Olgierdano wyjaśnia kłamstwa Olgierdano"... bo przecież trzeba być konsekwentnym w działaniu prawda?
#kononowicz
  • 7
@WulkanizatorOponMozgowych: już od kilku tygodni wychodzi w środę.
Olgierdano się odgrażał że do końca stycznia się zajmie sprawą Sławka. Ale wiadomo, 2 tygodnie stycznia na bombie to jak miał się biedny wyrobić.

Rozumiem, że artykuły na temat rudego które miały ukazać się prawie w całej Polsce po prostu okazały się farmazonem?

Kiedy media nie zajęły się sprawą Kosno to mówił że media są mało ważne, najważniejsze jest to jak na całą
@GeraltBozy:
Widzę, że zabolało. Skąd stwierdzenie, że onanizuję się do Tigera nie wiem, ale wydaje mi się, że mierzysz własną miarą co pokazujesz tak zaciekle broniąc Olgierdano.
Podstaw publikacji znać nie muszę, bo opieram się na tym co twierdził twój idol. Skoro stwierdził, że artykuły ukażą się pod koniec stycznia to uwierzyłem mu na słowo. Lubi wytykać innym kłamstwa więc dlaczego miałbym mu nie uwierzyć?

Wyluzuj gościu, bo to tylko internet