Wpis z mikrobloga

Jak zapewne wiecie - dziś zaczęły się zimowe igrzyska olimpijskie #pekin2022. W trakcie poprzednich igrzysk zwykłem prowadzić okolicznościowe tagi #nasiwrio, #nasiwkorei oraz #nasiwtokio, których głównym elementem było konfrontowanie typów redakcji sportowych z rzeczywistymi rezultatami naszych sportowców oraz tworzenie autorskiego rankingu olimpijskich nacji. Podczas igrzysk w Pekinie zabraknie jednak tego elementu - podobnie jak przed czterema laty "Przegląd Sportowy" zrezygnował z typowania wyników wszystkich startów Polaków. W dodatku "PS" zrobił mi niemiłą niespodziankę dodając do dzisiejszego wydania swojej gazety skarb kibica #ekstraklasa, publikację tego olimpijskiego przesuwając na wczoraj. Tak więc póki co nie mam najważniejszego źródła, z którego czerpałem content do wpisów, a tylko dzięki uprzejmości mireczka @Krystianek2k01 wiem, że zabrakło szczegółowych typów. Póki co czekam na doręczenie mi "Skarbu Kibica" metodą pocztową. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mimo wszystko postanowiłem codziennie na koniec olimpijskiego dnia publikować swoje wpisy. Będą one zawierać przede wszystkim najciekawsze informacje z olimpijskich aren, oraz subiektywne podsumowania występów Polaków, a także po raz kolejny będę publikować swój autorski ranking olimpijski - w tym podsumowania startów w poszczególnych dyscyplinach orz porównanie sytuacji z poprzednimi igrzyskami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli więc interesowałby Was taki content, to zaobserwujcie tag #nasiwpekinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Jestem winien coś tym, którzy obserwowali moje wpisy podczas igrzysk w Tokio. Nie opublikowałem końcowego rankingu! xD Trochę z lenistwa, trochę przez fakt, że po kilku dniach od zakończenia igrzysk zainteresowanie tematyką wśród mreczków spadło. Postaram się jednak zrobić małe "post scriptum" w ciągu następnych kilku dni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pekin2022 #sport #igrzyskaolimpijskie #olimpiada
plackojad - Jak zapewne wiecie - dziś zaczęły się zimowe igrzyska olimpijskie #pekin2...

źródło: comment_1644003615kS1R1lwC1eWcD7qvdOtSAv.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@plackojad: te logotypy kolejnych mistrzostw i igrzysk to wyglądają jak te stockowe loga na stronach do kupienia za 5usd. A w sumie to nawet gorzej.

Ostatnie naprawdę spoko logo to chyba MŚ we Francji...