Wpis z mikrobloga

Uroczyście oświadczam, nigdy więcej nie skorzystam z usług Poczty polskiej S.A
Godzina 10:00 informacja o dzisiejszej dostawie.
Godzina 11:00 informacja o zostawieniu awizo..
Praca zdalna, pies czekający aż tylko ktoś zapuka. Nie było możliwości przeoczenia dostawy. Telefon na infolinie 20 w kolejce oczekiwanie 20 minut.. Drugi telefon do placówki obsługującej mój adres. Oni nic nie wiedza, podali numer do przewoźnika.
3 telefon nikt nie odbiera..
Klasyczny brak konkretów i olewcze podejście.
Poczta Polska nadaje się jedynie do zamknięcia.
#pocztapolska #poczta
  • 12
@SkarpetyZnog: Awizo to zawiadomienie, że przesyłka czeka na odbiór w placówce. Nie jest to równoznaczne z tym, że listonosz/kurier nikomu w domu nie zastał.

Jak przesyłka Pocztex kurier, to musi być podjęta próba doręczenia do drzwi. Realnie nie wiadomo, czy doręczający to leń, czy miał inny powód awizacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SkarpetyZnog: Akurat w tym nic dziwnego. Według regulaminów doręczenie może nastąpić również w placówce pocztowej. Tylko w tym wypadku dopiero po nieudanej/ych próbach doręczenia pod adresem, więc powinna być podjęta próba doręczenia pod adresem.

IMO ja nie wiem z jakiego powodu dostałeś awizo, jeżeli jesteś przekonany, że z powodu lenistwa kuriera to złóż na niego skargę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@haosek: Stad tyle osób rezygnuje z usług poczty totalny bajzel, tragiczna obsługa, zawsze są jakieś problemy z tymi państwowkami szczególnie obsługa. Poczta,PGE, urzędasy itd aż się gotuje na myśl ze mam u nich jakiś interes..