Wpis z mikrobloga

Szanowni, wczoraj przestał mi działać mi box, tzn łączy się z netem, ale nie można przeglądać stron ani yt. Sporo jest info na temat zmiany kanału w ustawieniach rutera itp, ale póki co nic się nie sprawdza. Cały czas podłączony jest przez wifi do funbox 6. Wołać serwisanta orange czy po prostu padł mi mi box? Pomocy.
#mibox #androidtv #android
  • 15
@eXe1987: tak, inne działają. Jeszcze przedwczoraj oglądałem na Mi Boxie Netflix i wszystko pięknie działało, a od wczoraj przeglądam fora i zastanawiam się co z tym zrobić. Pierwszą moją myślą było to, że mogło coś tam paść, ale tyle osób ma problem z tym urządzeniem, że istnieje szansa, że to kwestia ustawień rutera..

@cybulion: ruter stoi piętro niżej. Nie mam możliwości aby go połączyć po kablu z urządzeniem.
@pawel_qweewq_1212: no dobrze, mi box łączy się z telefonem, ale niestety podobnie jak przy funboxie nie można przeglądać internetu. Czyli co? Ostateczne rozwiązanie to aktualizacja lub reset czy niestety kosz? Jeżeli padło wifi w boxie, to czy ktokolwiek to w ogóle naprawia?