Wpis z mikrobloga

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Myślę, że tu bardziej chodzi o system. Czyli nie wisieć na linii ile się da, tylko próbować się dodzwonić w momencie w którym kończą poprzednie połączenie. Ja dzisiaj już się dodzwoniłem koło 10 razu, i zawsze na tym samym patencie.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: mam podobnie. Wg mnie oni blacklist robią pewnych numerów. Dla przykładu kiedyś dodzwoniłem się by pojechać po rajtach Smoka bo tak się na Twitterku obrazil za komentarze o tym, iż nie umie prowadzić hejt parków, że wysmarował mi wiadomość na 2 strony. Od tamtego czasu 400/500/700 połączeń nic... Jak tylko zmieniłem numer, z którego dzwonię cud po 20 połączeniach się dodzwoniłem znowu jak bym BNT. Ogólnie mam też info, że
@FenrisVonUlfer czasami sie nie zdziw jak dostaniesz kiedys smsa od operatora ze anuluja Ci świadczenie usługi, ja tak mialem kiedys jak dzwonilem na ogloszenia z otomoto, chyba z 200 polaczen było i oni uznali to za spam i nagle mi numer wylaczyli ktorego mialem 10 lat, musialem odwolania i reklamacje pisac i po 3 tyg wlaczyli go ponownie. W Plusie tak bylo jakby co