Wpis z mikrobloga

@szymon465: Ale nie wiem czy to chodzi o to moje zdjęcie. Jeśli tak to nie rozsyłałeś, ale wyrażałeś lekką aprobatę dla działań innych, którzy to czynili obrażając przy tym od ''brudasów'' oraz ''odpadów do utylizacji''.
  • Odpowiedz
@szymon465: bierność łamane na lekką aprobatę w moim osobistym odczuciu ze względu na czasem zdarzające się pozytywne komentarze i plusy w dyskusjach, gdzie dochodziło do tych haniebnych i obrzydliwych scen.
  • Odpowiedz
Ja tylko mówię jak to dla mnie wygląda (choć z początku zupełnie nie zwróciłem uwagi na @szymon465 i uważałem za osobę neutralną, to potem zauważyłem lekkie sympatyzowanie z kasperskim), a jak ktoś nie odcina się od osoby postępującej tak obrzydliwie jak kasperski to daje pożywkę do określania go jako jeden z takich jak on i powinien liczyć się, że może stracić na reputacji. Takiego toksycznego morza nienawiści jak ostatnio to chyba
  • Odpowiedz
@szymon465: xd na przykład co? to półanalfebeta jest ogólnie, ale dobra, nawet jeśli coś mądrego napisał, to tylko przypadkiem można powiedzieć, bo on nie ma celu innego, niż gnojenie ludzi (im więcej cierpienia tym większa radość) i właśnie niszczenie tego miejsca. Choć nie jest ono idealne (dla różnych osób z różnych powodów) to należy sobie zadać pytanie, czy to miejsce w wydaniu osoby takiej, jak kasperski byłoby lepsze, przyjemniejsze, mniej
  • Odpowiedz