Wpis z mikrobloga

@kotos00:

dodatkowo powinno być referendum w ważnych sprawach(jak choćby czynne markety w niedzielę)


To nie jest ważna sprawa (z punktu widzenia państwa)

A tak poza tym zdecyduj się, demokracja zła i ku*wy szastają pieniędzmi czy jest jej za mało i powinnismy o wszystkim decydować w referendach (bo wiadomo ze Polacy przecież podejmą tylko i wyłącznie racjonalne, przemyślane i długoterminowo finansowo korzystne decyzje i do ich wykonania zatrudnią jedynie najlepszych dyrektorów
  • Odpowiedz
@chosenon3 cytując pewnego Pana spod stoczni gdańskiej :"#!$%@? DLACZEGO" lud ich jeszcze na widłach nie wyniósł z Sejmu? Nie nawołuje, broń boże. Raczej pytam ile jeszcze Polak jest w stanie znieść? Można być prawakiem do potegi ale trzeba przyznać, że strajk kobiet miał największy potencjał dopóki nie pozwolili się podłączyć politykom opozycji...

Ja osobiście czekam na 5 i 6 fale, zamknięcia, większą inflację, jakiś fikoł aborcyjny albo kolejne 50 podatków. Bo
  • Odpowiedz
@gatineau: Ja ci powiem co. To, że w Polsce niedługo emeryci będą stanowić ponad 50% elektoratu. Zgadnij więc w jaki elektorat będą celować partie polityczne. Stare baby będą ci wybierać rząd do końca twojego życia. A jak się zdobywa głos emerytów chyba mówić nie muszę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chosenon3: ja mam tylko takie pytanie techniczne. A jak ( zupełnie przez przypadek ) nie wyrobimy się z tym wałem co go mamy budować, albo ( przez jeszcze większy przypadek ) nie będzie spełniał wymogów technicznych naszych sąsiadów to czy będziemy musieli znowu się sądzić i oddawać jakieś kary ?
Pytam czysto hipotetycznie bo wiadomo,że nasze budownictwo rządowe jest niezwykle efektywne. Potrafimy budować super elektrownie by je jeszcze szybciej rozbierać
  • Odpowiedz