Wpis z mikrobloga

@kaaban:

11 200zł 1km od wysypiska


Jak czytam takie oferty, to rozumiem spadkowiczów, najwyraźniej w całej Polsce poza moim miastem jest bańka. Wiem, że Trójmiasto (chyba przez Sopot) i Kraków co jakiś czas są średnio droższe od Warszawy, ale to?
@kaaban:

Jasień, jedynie 12 min od centrum Gdańska!

W nocy o północy chyba xD

przystanek autobusowy, z którego można dostać się zarówno do centrum Gdańska, jak i innych dzielnic miasta.

Jedna linia tasiemcowa, nie dosyć, że jeździ co 20 minut, to jeszcze przez cały Gdańsk. 120 jedzie z Łostowic na Lotnisko. Skromne 50 minut. Więc z dużą dozą pewności można powiedzieć, że bus odjeżdża w godzinach losowych.

Mieszkanie jest świetnie skomunikowane
@kaaban: masz rację. Cena kosmos. Ale z drugiej strony zobacz ceny działek, jeżeli jakieś jeszcze zostały i nieruchomości w Otominie, który do wysypiska ma jeszcze chyba bliżej
@majkel88: @kaaban: często ceny nie są w ogłoszeniach po to, żeby ktoś to kupił, tylko żeby zarzucić kotwicę. Wytworzyć trend wzrostowy. Albo sprzedać inną nieruchomość niedaleko, która jest troszkę tańsza ale i tak powyżej swojej wartości. Ma wytworzyć w kupującym przekonanie, że lepiej kupić jednak teraz, bo w okolicy rośnie i rośnie. Sam spotkałem się kilka razy z takimi przypadkami i podzieliłbym je na dwie kategorie - kiedy pośrednik wystawia
@blazko: I co mnie cena działek?

Otomin to zupełnie inny temat: w Gdańsku praktycznie nie wieje wiatr ze wschodu, a taki musi wiać żeby tam śmierdziało. Za to wiatr z południowego zachodu wieje praktycznie codziennie, w efekcie na stezyckiej #!$%@? non stop