Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Używał ktoś z was soczewki miesięczne typu Air Optic Day&Night?
Optometrysta mi je polecił, zaś drugi lekarz stwierdził, że są wycofane od 20 lat w USA że względu na powikłania.
Producent chwali się, że można je nosić nieprzerwanie przez cały miesiąc. Nie ma więc potrzeby ich zdejmowania nawet podczas kąpieli czy snu.
Nie wiem już kto mówi prawdę, więc chciałbym zasięgnąć opinii tutaj ;)
#soczewki #wzrok #medycyna #zdrowie
danio_96 - Używał ktoś z was soczewki miesięczne typu Air Optic Day&Night?
Optometry...

źródło: comment_1643919949sKpYtsA4IhoNqOp51Cd2Gl.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optometrysta mi je polecił, zaś drugi lekarz stwierdził, że są wycofane od 20 lat w USA że względu na powikłania.


@danio_96: nosilem zwykle Air Optixy i jak kupilem sobie kiedys Night and day, to po 15 minutach zdjalem i wyrzuciłem całe pudełko. Nie wiem czy to inny grubszy materiał czy inny kształt/średnica / plastyczność samej soczewki, ale dosłownie masakrowały mi oko. Nigdy wiecej ich nie kupilem ;)
  • Odpowiedz
wi


@cotyotymwiesz: > Rekordem chyba było jak zapomniałem w ogóle że mam wadę wzroku i chodziłem w jednej parze 4,5 miesiąca bez ściągania

@cotyotymwiesz: to masz fuks, że nie zaliczyłes grzybicy oczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@danio_96: Jak cie stac to chodzisz w jednodniowych a jak nie to pucujesz 30 dniówki któe polecam wywalac przed upływem 30 dni, bo ostatni tydzien mętnieją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wi


@cotyotymwiesz: > Rekordem chyba było jak zapomniałem w ogóle że mam wadę wzroku i chodziłem w jednej parze 4,5 miesiąca bez ściągania


@cotyotymwiesz: to masz fuks, że nie zaliczyłes grzybicy oczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@danio_96: Jak cie stac to chodzisz w jednodniowych a jak nie to pucujesz 30 dniówki któe polecam wywalac przed upływem 30 dni,
  • Odpowiedz