Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yneb: Lockdown jest ciut inny, przy czym bardziej rozbudowany i daje wiecej mozliwosci. Przy czym przezycie jest trudniejsze i jest "ciasniej". Na pewno warty ogrania.
@yneb lockdown mozesz ograc na tts. Feeling ten sam, film sie zmienił. Teraz to bardziej the thing. Fajna mechanika wiedzy przy slabosciach intruza weszla i komputery to dodatkowa talia kart z akcjami. Jest też zasilanie, bo mapa jest podzielona na 4 sekcje i można tym usuwać szmery, a wydarzenia będą bardziej pobłażliwe dla postaci z zasilaniem. Na ten moment uważam, że nemesis aftermath i tryb misji badawczej to najlepsze doświadczenie.
@yneb: Przy poprzednich edycjach cena rekomendowana wydawcy to było 550 zł i takie też były ceny początkowe w sklepach. Dopiero później przyszły obniżki. A teraz dolicz inflację, wyższe koszty kartonu i transportem z Chin itd itp.
@Aoky: na razie nie, czekałem kilka lat na grę po zakupie, to obiecałem sobie, że ją kiedyś otworzę i chociaż raz zagram jak będzie jakieś towarzystwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)