Wpis z mikrobloga

Co sprawia, że tak specyficzny kontent jak patostreamy trafia w większości do dwóch drastycznie odmiennych grup społecznych? Mam na myśli nas (faceci głównie 20-30lat?) i z drugiej strony matki 500+ i nawet stare baby.
Raczej taka statystyka jest trudna do sprawdzenia, ale ciekawe jak wygląda procentowy podział na te dwie grupy wśród widzów np. Papa Smerfika lub innego patostreamera. Patrząc na czat YT mam wrażenie, że więcej jest nicków z żeńskim imieniem i nazwiskiem niż normalnych profilów, a na fb-owych grupkach jest jeszcze większa dominacja bab 30+, co ciekawe, wszystkie szpetne lub bije im z ryja patologia xD


#papasmerfik #danielmagical #patostreamy
  • 8
@Dirididi ja mam więcej niż 30 a smerfika zacząłem oglądac prawie od początku jak wrzucał odcinki z pustostanu, to był dobry cykl dokumentalny o życiu bezdomnych, picie denaturatu, robienie pod siebie, spanie w śmieciach, byłem w szoku ze można tak żyć, bez cenzury i reżyserki jak np na szkolnej, oglądałem na bieżąco prawie wszystkie i się wkręciłem w te Ełckie klimaty
@Dirididi: jest jeszcze 3 grupa, która ostatnimi czasy urosła na Wykopie nie tylko pod tym tagiem. Konfidenci, którzy zgłosiliby wszystko jak leci. Biznesmeni, którzy całym zyskiem dzialiby się fifty fifty. Pseudo prawilniacy, którzy szukają wśród patostrimingu jakiegoś głębszego sensu i ponadprzeciętnej inteligencji (ciekawe czy w rybnym szukają bakali...). A tymczasem to grupa zwykłych stulejarzy, którzy zaraz po tym jak ktoś spadnie z krzesełka lamentują najgłośniej; "ale stypa i nic się nie