Wpis z mikrobloga

K---a co za p------a akcja xDD Wczoraj wpadli do mnie znajomi i wraz z nimi dziewczyna której nie znam wiem tylko ze ma na imię Paulina bo zdarzyła sie przedstawić. Była bardzo zmęczona ale jakoś jeszcze rozmawiała z nami, towarzystwo sie upiło, spaliło - ja jedyny trzeźwy (pisałem na mirko jeszcze niedawno ze od nowego roku nie pije a docelowo wszystkie u----i odstawiam). To ważne bo jako jedyny miałem orient trzeźwy na sytuacje no i zauważyłem ze jeden dalszy znajomy próbuje namówić Paulinę by wpadła do niego na noc widać po mówię ciała typa ze jest podniecony i szuka ruchanska zwłaszcza ze non stop walił kryształ - wypaliłem ze Paulina już wcześniej uzgodniła ze mną ze może może zostać u mnie do rana bo wtedy siostra po nia samochodem wpadnie towarzystwo posiedzialo do 3-4 i ostatni sie zawinili. Ta Paulina w ogóle nie jest z Katowic tylko spod Warszawy i wpadła tutaj bo idzie na jakiegoś rejwa w piątek gdzie nocuje do tamtego czasu? Nie mam pojecia xD
Parka znajomych z którymi ma isc na te imprezę mówi ze nic nie ustalała z nimi i ze nawet jakby chcieli to nie bardzo maja jak ja ugościć bo mieszkają w mieszkaniu w którym za współlokatora maja właściciela mieszkania a Paulina jest strasznie głośna podobno drze jape śpiewając Lordi „blood red sandman”
No i tak jak zasnęła wszyscy poszli tak jest 12:30 a o na dalej śpi w opakowaniu

Co mam zrobić?

#logikarozowychpaskow #kiciochpyta
nigdymnienie_zbanujecie - K---a co za p------a akcja xDD Wczoraj wpadli do mnie znajo...

źródło: comment_1643887808tlkv76Fb41wyTYHKw8yxXZ.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach