Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Z bólem serca ale kupiłem 5600G zamiast dziadowania z 12 generacją Intela i UHD 730 lub GT 1030, choć nadal perfekcjonizm mnie zjada z powodu tej decyzji. Chyba z godzinę męczyłem się z montażem radiatora, do piekła powinni wsadzić twórcę. Wstępne wrażenia są naprawdę pozytywne. Wszystkie gry działają w 60 fps w 1080p, PUBG w rozdzielczości natywnej, RUST w skalowaniu 0.7. Najbardziej zaskoczył mnie WARZONE, spodziewałem się 40 fps w 720p, a tutaj o dziwo w FullHD przy skalowaniu 0.7 trzyma 60 fps. Klatki trzymają się bardzo niestabilnie, mysle że 1% LOW będzie wynosił jakieś 45 klatek w każdej grze, ale rozumiem że jest to iGPU i cieszę się że średnia to 60. Opcji w bios jest multum w porównaniu do starego CPU, na razie przestawiłem tylko RAM na 3200 MHz bo domyślnie ustawił mi 2666, kiedyś może poświęcę dzień aby ogarnąć te wszystkie opcje. Sterowniki do AMD są dla mnie dziwnym doświadczeniem, na przykład nie można mieć jednocześnie włączonej opcji AMD CHILL i ANTILAG. Widać gołym okiem że aplikacja ta była tworzona głównie przez marketingowców, a nie inżynierów. Tj. w NVIDII pisze ze np. ta opcja obniża opóźnienie ale zwiększa zużycie CPU. W AMD każda opcja jest super choć żadna nie jest domyślnie włączona i trzeba siedzieć na forach aby rozszyfrować jakie wady i zalety ma np. AMD ANTILAG. To by było na tyle z pierwszych wrażeń, idę grać w PUBGA i życzę wszystkim czytelnikom tanich kart graficznych.
#amd #pcmasterrace
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach