Wpis z mikrobloga

@avanea: ja to bym nie mógł nie mieszać z alkoholem, sam koks trochę biedny jest. A poza alko, to na sen ogólnie po stimach właśnie benzo, opio, ketamina, no i może też zioło być jeśli nie masz schiz. Ewentualnie hydroksyzyna, ale ona jest słaba, albo jakieś neuroleptyki
Mialam czyściutkie, mój chłopak od dwóch godzin śpi jak niemowlaczek, ja coś nie mogę usnąć :( jestem tak zla na swoje łakomstwo, oczywiście najpierw musiałam pół gieta #!$%@?, zanim pomyslalam żeby sprawdzić jak po tym zasnąć xD
@Theobromine:
@Klofta: Dobra ludzie okej, już wszyscy wiemy ze się znacie, po DOBRYM POTĘŻNYM koksie się śpi, ja pewnie wyciągałam gruz zamiast koki, nie dla psa, beka z typiary xD zapytałam o Wasze tipy bo jestem na codzień użytkowniczka innych substancji i po dronie brałam zawsze xanax żeby zasnąć, a tutaj zonk, nie mogę. Koks był czyściutki bo reszta towarzystwa zasnęła po nim bez problemu, pytałam o tipy typu mleko
@Jakis_Leszek: No ja się wczoraj w necie naczytałam ze koksu nawet z alko nie można pomieszać, a co dopiero z xanaxem i tak się 6 godzin na łożku przewracałam bez żadnego wsparcia farmakologicznego xD raczej nie wyciągałam za dużo bo poszło pół gieta, gdzie drona potrafię za jednym podejściem 1,5 gieta zjeść. Przynajmniej mam nauczkę na przyszłość żeby najpierw sprawdzić co biorę i jak po tym zasnac, a dopiero potem brać
@avanea: pół g to już sporoxD

Z alko nie powinno się z powodu większej szkodliwości i metabolizmu do aktywniejszego metabolitu.

A benzo na zejście to spoko chociaż bardziej rozwala gaba. Ale lepsze to niż wiercić się cała noc.

Pomocne jest tez zjedzenie czegoś, tak wiem jedzenie po koksiexD ale banana albo sok pomidorowy izzi wciśniesz ( potas)