Wpis z mikrobloga

#weszlofm sie zwija. Strasznie szkoda, bo chociaż nie słuchałem ich ostatnio zbyt często, to jednak było to moje źródło transmisji jął byłem np. w podróży i nie milem jak czegoś obejrzeć.
Radio sportowe byłoby przydatne, No ale niestety od dawna było widać, ze #stanowski stracil serce do tej inwestycji i prędzej czy później musiało się to wydarzyć. Szkoda. Niestety podobna przyszłość widze w WeszloTV, a portal tez od czasu gdy pojawił się Kanał Sportowy, prezentuje coraz mniej ciekawych, treści, np. dłuższe reportaże, które kiedyś były norma, teraz są prawie nieobecne. Ważne jednak, ze finansowo wszystko wyglada super i prezes szczęśliwy, ale mam obawy, se jest to myślenie trochę krótkowzroczne.

#weszlo #kanalsportowy #weszlotv
  • 4
@miki4ever: weszło fm padło bo ciężko im było pewnie o jakichkolwiek sponsorów, skoro przez te kilka lat Stano musiał do tego dokładać to musiało się w końcu zamknąć, to nie było radio pod patronite z jakimiś datkami na działalność

co do weszłotv to raczej wątpię, jest dużo materiałów które oni nagrywają sami w losowych miejscach - roki/teretycy/smyk/nawet hadaj - gdyby miało to iść w złą stronę to stano nie dodawałby kolejnych
@miki4ever: pewnie skupi się na innych biznesach jak portal weszło czy to jego biuro podróży. Dopóki ten kanał sportowy tak im się rozwija to dochód z niego zrekompensuje straty w innych miejscach. Wydaje mi się, że skoro w tym roku znów duży turniej - MŚ w Katarze, plus jego kumpel jest trenerem repki przez co być może częściej będzie u nich gościł to przewiduje że w tym roku znów mogą mieć