Wpis z mikrobloga

Płaczecie, że nie ma telefonów o 711. Na Waszą niekorzyść, niestety większość osób popiera Michniewicza, a 90% czatu która się domaga o telefon ma problem z wyjściem z piwnicy, nie mówiąc o rozmowie na linii którą ogląda +100k osób :)

Jesteście strasznie toksyczni, pluję na takich ludzi. Ja życzę reprezentacji jak najlepszego wyniku i nie mam zamiaru psuć atmosfery na kilkadziesiąt dni przed najważniejszym meczem w 2022 roku.
#kanalsportowy #reprezentacja
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kozakozz: gościu ja bym chętnie zadzwonił, ale telefony są po prostu wyłączone.
W innych HP był komunikat, że telefon zajęty a teraz wyłączony na amen, to jak mam zadzwonić i się #!$%@?ć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kozakozz: w sumie w piździe to mam, mógłby nawet ustawiać cały sezon. nie zmieni to faktu, że aktualnie jest to jedyny trener w polsce który daje jakiekolwiek szanse na to, że pojedziemy na ten #!$%@? mundial.
i z checia bede czytal wypok po tym jak już #!$%@? ruskich i szwedow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kozakozz nowe pokolenie januszy, osobiście nie podoba mi się wybór Michniewicza (chociaż może to i lepiej, że wybrali jego, a nie Nawałkę, nie wiem), ale jak już go wybrali to cóż, przecież nie będę nagle kibicował Rosji jak co poniektórzy, dla mnie ważne są wyniki, a trener to ma przede wszystkim pasować piłkarzom, taki hejt nic nie wnosi
  • Odpowiedz
@patrykw96: I to jest zdrowe podejście do tematu. Najgorsze jest to, że takie podejście jak Twoje jest tutaj unikatowe, a ludzie tu zrobią wszystko by się dowartościować kilkoma plusami. Dlaczego nigdzie indziej nie ma tylu hejtów? Rozumiem konstruktywną krytykę, ale to co się tu dzieje to cyrk.
  • Odpowiedz